Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Córeczka tatusia !!!

Data utworzenia : 2014-06-04 11:27 | Ostatni komentarz 2014-11-16 08:31

Magdalenamsl

6721 Odsłony
50 Komentarze

Jestem mamą dwóch dziewczynek ... które potrafią wymusić wszystko na moim mężu ...niby próbuje czasami postawić na swoim albo odmówić a póżniej i tak ustępuje ...albo wraca do domu z córką i nową zabawką . Jak ja to mówie czasami wystarczy zatrzepotać rzęsami i poprosić i mąz ulega jak mały chłopiec .Zawsze wtedy odpowiada... no wiem ze ostatnio nabroila i mowilem ze nic nie dostanie ale tak na mnie patrzyla ze nie moglem jej nie kupic ,,, ehhh Jak jest w waszych domkach czy faktycznie male córeczki mają większy wpływ na faceta niż mali chłopcy ??? Czy dziewczynką ciężej odmówić?

2014-11-16 08:31

Mój mąż chciał córeczkę,ale urodził się synek.Jest tak strasznie za nim,rozpieszcza go i świata po za nim nie widzi.Miała być córeczka tatusia,a jest synek ! :-)

2014-11-15 20:20

Agrafka w naszym przypadku wypad na pizzę tez jest mega wyzwaniem bo i tam się malej nudzi dla nas najlepszym miejscem gdzie ja mogę się zrelaksowac a mała czymś zając jest buszowisko

2014-11-14 20:10

Fajnie jak chociaż na godzinkę mamy z kim zostawić dzieciaka i zrobić mały wypad na miasto, ale taki wypad z dzieciakami też może być udany. My trochę się rozerwiemy, zapomnimy o troskach dnia codziennego . Warto tylko wybrać takie miejsce, gdzie nasze dzieci nie będą się nudzić. Może mały wypad na pizzę.

2014-11-11 16:29

Mi juz się kolba nieraz odkreca naprawdę siedze ciągle z mała sama i idzie zwariowac po prostu ale co poradzić wczesniej wychodzilisny a mała zostawała z ciocia moja ale teraz jesteśmy z nią trochę na ścieżce wojennej wiec ciężko z tym żeby nam z mała została a niedługo się przeprowadzamy to juz całkiem

2014-11-07 11:02

Oczywiscie, ja tez wychodze, dajemy sobie z mezem nawzajem odrobine wytchnienia od dzieci, wychodzimy takze razem jesli mamy okazje. Ale codzienna rtyna juz momentami mnie dobija, a ja siedze w domu juz prawie 5 lat;)

2014-10-30 20:13

Nie da się funkcjonować nigdzie nie wychodząc. Ja czasami wieczorem po kąpieli usypiam małego i z mężem wyskakujemy na godzinkę na soczek. Oczywiście w domu zostaje moja mama. Nie chce jej fatygować jak mały nie spi, ale wieczorem wiem, ze nie obudzi się.

2014-10-30 20:04

Margi toasz fajnie mi niestety niema kto zostać z córeczka bo Moj M pracuje w delegacji i w ogóle a na pomoc rodziny nie mam co liczyć " bo i tak i tak mam za dobrze "

2014-10-30 14:32

Anami myslę że każda z nas ma ochote czasem wyjść z domu zupełnie sama , pobyc samemu wyskoczyć na zakupy. Przecież to normalne że siedząc z dziećmi przez 24 godziny na dobe za czyms takim tęsknimy. Ja tez tak mam, nie mogę sobie pozwolić na jakieś szalone wyjścia ale czasem mąż zostaje z całą 3 a ja wyskakuję na rower lub po prostu na spacer aby odetchnąć