Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Ból podbrzusza podczas stosunku

Data utworzenia : 2014-03-16 14:40 | Ostatni komentarz 2014-03-21 13:05

konto usunięte

5280 Odsłony
24 Komentarze

Dziewczyny mam niezbyt przyjemny problem ... myślałam , że to po porodzie tylko tak bedzie ale utrzymuje sie nadal ..a co ? Ból podbrzusza podczas stosunku ...głupio mi tu o tym pisac ale czytam w necie i kazdy bzdury jakies wypisuje ..w ogóle od porodu nie mam ochoty na sex z partnerem ..o co tu chodzi ..

2014-03-17 11:01

mraczek byłam u ginekologa 8 msc po porodzie i powiedział , ze to nie są powody do obaw ..jedkan dla mnie są , bo przeszkadza mi to w życiu codziennym ..czasami ból przychodził sam od siebie , nie po czy w trakcie stosunku , utrzymywał sie do 2 dni i jakby reka odjął ..musze sie wybrac do przychodni i zrobic rozeznanie bo nigdy tu nie byłam ..

2014-03-17 07:49

Monika jednak warto abyś pofatygowała się do lekarza bo może być to jakiś stan zapalny albo coś innego i lepiej jednak żeby na to zerkną. Ja tez czasem tak miałam i po jakimś czasie samo przechodziło. Ale nie martw się na zapas tylko skonsultuj się z lekarzem. Tym bardziej że to już trochę się utrzymuje

2014-03-16 23:10

Monika1993: Dlaczego jest Ci głupio o tym pisać? Po to tu jesteśmy, by sobie pomagać :) Mnie również bolał brzuch podczas zbliżenia po porodzie, głównie pod koniec stosunku. Wydaje mi się, że jest tak jak pisała Silje, organizm może nie do końca się zregenerował. Dobrze jest też porozmawiać o tym z ginekologiem. Ja mam nadzieję, że po tym porodzie, który mnie czeka wszystko się unormuje. Ważne jest też by ćwiczyć mięśnie przez ćwiczenia, np. Kegla.

2014-03-16 22:41

obys miala kochana racjee

2014-03-16 21:40

Mnie też boli, ale nie tyle brzuch co sama penetracja i nie pomagają żadne lubrykanty ani długa gra wstępna. I też ochoty na seks przez to nie mam. Może po prostu nasze organizmy muszą wrócić do normy po porodach. Hormony się muszą ustabilizować, a to u każdej z nas może trwać różnie.

2014-03-16 15:42

ja tak miałam za pierwszym razem po porodzie i w trakcie ciąży, że w czasie zbliżenia zamiast mi być przyjemnie to się czułam jakbym się skurczyła dosłownie taki nieprzyjemne uczuci, do dziś myślałam że tylko ja mam takie dolegliwości, hmmm kiedyś jeszcze zanim byłam w ciąży odczuwałam dyskomfort podczas stosunku z prezerwatywą, po prostu bardzo mi przeszkadzała i nadal przeszkadza bo mnie boli taki sex. Mnie też było wstyd się przyznać, ale może któraś ma lub miała podobny problem i nam doradzi? Bo powiem szczerze, że od ostatniej takiej "przyjemności' Unikam zbliżeń już od miesiąca z mężem i on się denerwuje, a ja po prostu nie mam z tego żadnej przyjemności i satysfakcji.

2014-03-16 15:09

jak 8 msc po porodzie bylam u gin powiedział ze mam minimalna nadzerkę ale to nie jest nic strasznego , zdzwiona bylam bo nie kazal przyjsc na kolejna wizyte np za 3 msc ....Kikacu , mój ból jest podczas stosunku hm ( jak zbyt mocno mój facet się wczuje heh ) :) kurcze naprawde dziwnie mi tu o tym pisac...ból na drugi dzien jest na tyle bolesny , że nawet podczas siadania musze uwazac ..

2014-03-16 14:47

Monika ja mam ból podbrzusza, ale po stosunku. Jest tak jakbym miała bóle menstruacyjne. I też nie wiem o co w tym chodzi. Myślałam, ze może po porodach to przejdzie, ale po cc jest jeszcze silniejszy ten ból. Na tyle silny, że muszę brać przeciwbólowe leki, a do tego ból podbrzusza utrzymuje się nieraz na drugi dzień. Też czytałam różne dziwne rzeczy na necie i nie znalazłam na to sposobu, nawet rozmawiałam z panią doktor i badała mnie i niby nie znalazła przyczyny tego zjawiska.