Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Ból podbrzusza podczas stosunku

Data utworzenia : 2014-03-16 14:40 | Ostatni komentarz 2014-03-21 13:05

konto usunięte

5279 Odsłony
24 Komentarze

Dziewczyny mam niezbyt przyjemny problem ... myślałam , że to po porodzie tylko tak bedzie ale utrzymuje sie nadal ..a co ? Ból podbrzusza podczas stosunku ...głupio mi tu o tym pisac ale czytam w necie i kazdy bzdury jakies wypisuje ..w ogóle od porodu nie mam ochoty na sex z partnerem ..o co tu chodzi ..

2014-03-21 13:05

Moja mama wierzy w afrodyzjaki, kiedyś przeczytała że jajka przepiórcze są afrodyzjakami i wiecie co zrobiła mojemu mężowi na kolacje- jajka przepiórcze. Hehe uśmiałam się wtedy z niej, bo ja w to nie wierzę jakoś, że jajka pobudzają. Tak samo niby lubczyk ja mam w ogródku i do wszystkiego go dodaję i jakoś na mnie to nie wywiera żadnej ochoty na sex. Mam nadzieję, że minie mi ta abstynencja bo kiedyś uwielbiałam się kochać i nic mnie wtedy nie bolało.

2014-03-21 12:56

ło jeny ! a u mnie odwrotnie ...Wole jak Sz. coś wypije ...ale mnie wtedy kreci ! :D

2014-03-20 20:37

Są afrodyzjaki do wąchania, po których ma się niby większą ochotę, ale nie wiem ile w tym prawdy. Co do alkoholu, to ja lubię być po jednym drinku, ale partner musi być trzeźwy inaczej nici :P

2014-03-20 20:23

mnie drinki nie pomagają, a wręcz przeciwnie od razu włączam nie nie nie nie;) serio kiedyś powiedziałam, że jak mamy się kochac to nie po alko tylko przed i tak mi już zostało do dziś. Mój mąż mówi, ze sam mi znajdzie jakieś tabletki na większą chęć

2014-03-20 20:20

Nie sądzę, by były jakieś tabletki, swoją drogą dziwne, że coś jest nie tak, a w środku niby wszystko jest w porządku po badaniu. Co do propozycji Silje o drinku, to ja czasem to praktykowałam :)

2014-03-20 17:00

Czy tabletki to nie wiem, ale drinka na rozluźnienie możesz sobie strzelić :)

2014-03-20 16:54

Martuś masz 100% racji ale Sz. mówi , ze oszaleje hehe wiec wypadałoby cos z tym zrobic ... Może jakas terapia albo tabsy :D? W ogóle są jakies tabletki na takie zahamowania ?

2014-03-20 16:42

Moniś czasami też w głowie jest taka blokada i jak do czegoś ma dojść to się włącza przycisk "dziecko", do tego po całym dniu jesteśmy zmęczone i to też może mieć wpływ.