Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

za bycia panną

Data utworzenia : 2013-01-24 21:06 | Ostatni komentarz 2015-07-19 14:06

MalaJusti1989

6575 Odsłony
54 Komentarze

jakie macie wspomnienia cza czasów kiedy byłyście młodymi ,pannami ..? jeszcze nie założyłyście rodziny .. co robiłyście .. co lubiłyście najbardziej i czy wam teraz tego brakuje ...? Wspomnieniami wracacie do dawnych chwil które wtedy były?

2015-07-19 14:06

Mnie irytuje, jak mi ludzie mówią (szczególnie Ci, co dzieci nie mają), że dziecko to ograniczenia. Jakie? Sam chyba je człowiek sobie wymyśla. Wiadomo, ze nie jest tak, jak bez dziecka, ale bez przesady.

2015-07-18 17:09

Czy się zmieniłam. W jakimś stopniu na pewno, dziecko zmusza do refleksji jestem spokojniejsza nie idę na żywioł nadal lubię dobra muzykę ,kino książki i malowanie chociaż wiadomo że już nie poświęcam tym rzeczom tyle czasu co dawniej. Kocham wysokie buty , spotkania ze znajomymi ,imprezy już mnie tak nie interesują wolę domówki . Bardziej lubię gotowanie zwiekszam swoją wiedzę w zakresie wychowania dzieci i macierzyństwa, nie tęskno mi do tamtych czasów kiedy byłam panną.

2015-07-18 15:58

ja nadal nie rezugnuje z tego co robilam przed ciaza ucze sie, interesowan nie zmienilam a nawet zwiekszylam ich krag jestem taka sama tylko, ze z wozeczkiem;)

2015-07-06 11:20

no tak zgadzam się że przyjemność dla innych ale dla nas też ja tam nie mogę się już doczekać

2015-07-02 19:43

I to przyjemność raczej dla innych. Ewelinka- spontan to my zawsze mamy i mieć będziemy :). Uwielbiamy z moim partnerem spontan!

2015-06-30 11:06

No niestety kasy idzie dużo na taką przyjemność a to tylko jedna noc i tyle

2015-06-30 00:12

W związku małżeńskim jestem od 4 lat, a od 10 jesteśmy parą ,,dobrych przyjaciół''...ehhhh Za bycia panną przemawia do mnie jedynie utracona na długie lata spontaniczność...Ja wychodzę z założenia że jeśli mnie nie stać a czegoś pragnę to niema nic straconego przecież można wziąść ślub a wesela nie robić...

2015-06-29 18:04

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ja nie chcę brać kredytu, pożyczki tylko po to, by inni mogli jedną noc zaszaleć, a potem w dodatku narzekać, że to obiad niesmaczny, a to kapela do niczego. Jak będzie nas kiedyś stać, to może się zdecydujemy.