Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Urlop ojcowski

Data utworzenia : 2013-10-08 15:44 | Ostatni komentarz 2015-02-25 22:35

mamabasia

5445 Odsłony
32 Komentarze

Czy wasi mężowie i partnerzy skorzystali z urlopu ojcowskiego który im przysługuje. Mój móż wykorzystał go zaraz po urodzeniu Madzi, spędził z nami wtedy te pierwsze dni po urodzeniu córeczki i bardzo mnie wspierał i mi pomagał w pierwszych dniach po urodzeniu było to dla mnie ważne że mógł być z nami ;)

2014-02-28 22:22

U nas ten urlop przyda się na dłuuuugi weekend majowy :) Po porodzie mąż miał urlop okolicznościowy i tydzień opieki, potem dosłownie kilka dni był w pracy i zaczął się okres świąteczny. Więc mógł być z nami oszczędzając wolne właśnie na maj :)

2014-02-28 21:38

Mój wziął od razu i w tym czasie załatwiał całą papierologię związaną z becikowym, więc tak naprawdę pierwszy tydzień niewiele go w domu było... Ale drugiego tygodnia pobyliśmy razem i uczyliśmy się naszej córci. Coś wspaniałego. Teraz też z niecierpliwością czekam na te 2 tygodnie :D

2014-02-28 17:56

U nas sytuacja była na tyle fajna, że mąż miał jeszcze przed porodem zaległy urlop (okres świąteczny i noworoczny) a więc byliśmy całe 2 tygodnie razem - a po porodzie od razu wziął 2 dni okolicznościowego, 2 tygodnie ojcowskiego i jeszcze 2 dni starego urlopu - razem był z nami w domku 3 tygodnie :) taka pomoc jest bardzo potrzebna zarówno fizycznie jak i psychicznie zwłaszcza dla świeżo upieczonych mamusiek :)

2014-02-26 21:39

mój chciał wykorzystać od razu po porodzie ale nie mógł i wykorzystał go dopiero zimą

2014-02-25 17:33

Mój nie brał, ale jakby chciał to w każdej chwili, bo prowadzi własną działalność. Z tym, że jakbym miała go w domu dłużej niż przez weekend to tak jakbym miała dwoje dzieci, więc raczej nie będzie z tego korzystał.

2014-02-24 12:57

mój mąż wykorzystał między świetami a sylwestrem i przed świetami, fajnie było spędzic tyle czasu razem :)

2014-02-24 12:52

Mój mąż urlop ojcowski pozostawiła na wakacje bo wcześniej miał bardzo dużo nie wykorzystanego urlopu wypoczynkowego , ale na pewno z niego skorzystamy. Proponował mi że weźmie tez urlop rodzicielski ale nie zgodziłam się na to bo nie wyobrażam sobie zostawić teraz Jasia.

2013-10-08 15:48

mąż akurat po urodzeniu Mateusza nie mógł wykorzystać urlopu bo był sezon urlopowy w pracy zdecydowaliśmy więc, że weźmie zimą. Fajnie było tak posiedzieć razem :)