Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Sama sobie szefem - mama ma firmę

Data utworzenia : 2013-09-16 17:35 | Ostatni komentarz 2015-02-17 19:57

SamantKa

5704 Odsłony
31 Komentarze

Czy któraś z Was ma firmę? Czy zastanawiałyście nad jej założeniem będąc w ciąży, bądź podczas opieki nad dzieckiem w domu?

2015-02-17 19:57

Oł, świetna sprawa. Idę 23 lutego za Coaching dla mam i mam na macierzyńskim :) lecę tam z kumpela, zajęcia sa bezpłatne. Kumpela i ja jesteśmy po podobnym Fachu, ona Pedagog Specjalny (Oligofrenopedagogika, i Tyflopedagogika) A ja Pedagog Specjalny (Surdopedagogika) , myślimy, że na zajęciach tych kobietek, wcisną nam jakiś pomysł. Ciekawe czy będzie dwie z brzuszkami, warto już myśleć na przód :) Mi sie marzy coś w czym będą mogły uczestniczyć nasze dzieci,. mam tutaj na myśli wyjazdy(Mamy wychowawce kolonijnego również) I coś pod ten deseń, czy zostać animatorkami różnych imprez. No pomysły mamy, ale potrzebujemy kogoś kto pomoże nam w ich realizacji. Dlatego lecimy na takie zajęcia :)

2014-07-24 21:53

ja myślę o założeniu firmy, nie wyobrażam sobie powrotu do pracy i chętnie otworzę wlasny gabinet by być przy dziecku wtedy gdy będzie tego potrzebować, elastyczny czas pracy to jest rozwiązanie

2014-07-15 17:08

marzenie :0 wąłsny biznes z dzieckiem u boku to jest to . moze kiedyś a najlepiej jakoś wkrótce przyśni mi się pomysł :)

2014-07-15 15:39

Ja chcialabym otworzyc swoj biznes ale szczerze mowiac boje sie jak sobie poradze z rozkreceniem tego majac male dziecko. Mysle ze za jakis rok sprobuje gdy corcia pojdzie do zlobka.

2014-06-25 10:32

Ja kiedyś miałam ale pracowałam na umowę która mnie do tego zmusiła troszkę taka forma samozatrudnienia, ale teraz pracuję na etat tz. jestem na macierzyńskim choć zastanawiam się co zrobię jak on już mi się skończy . Czy wróce do pracy czy zaczne coś na własny rachunek działać.

2014-06-24 14:19

Myślę, że zawsze warto spróbować otworzyć własną firmę- zawsze to jakieś nowe doświadczenie, a być może odniesie się w ten sposób sukces i nie będzie się zależnym od "szefa" jako pracownik. Gdyby jednak z firmą nie wychodziło to zawsze można zamknąć/zawiesić. Nic na siłę :-) ale trzeba pamiętać, że zawsze na początku są straty, a po jakimś czasie można liczyć na zyski. Własna firma to coś dla wytrwałych, odważnych i wierzących w swoje siły ludzi.

2014-06-23 22:38

Fajnie jest mieć własna firmę:) Od zawsze marzyłam żeby taką założyć:) Taką z własnego pomysłu:)

2014-06-23 15:06

Angie, chodzi o to by byc z Malym i zarabiać :)