Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wytatuowani rodzice

Data utworzenia : 2013-09-12 17:57 | Ostatni komentarz 2015-12-28 09:13

SamantKa

13725 Odsłony
169 Komentarze

Co na ten temat sądzicie? Jakie jest Wasze zdanie w kwestii tego typu zdobienia ciała?

2015-12-28 09:13

ja nie mam nic przeciwko ;D bez przesady wszystko jets łądne :D ja sama chciała bym mieć jakiś delikatny ;D

2015-12-17 14:06

ja sobie zrobię prezent na urodziny i w marcu robię! :)

2015-12-16 22:40

Tatuaz na pewno będę miała pytanie tylko kiedy się a niego zdecyduje,

2015-12-16 21:45

ale klient nasz pan - jeśli ktoś chce mieć identyczny wzór jaki pokazuje tatuażyście i jest to wykonalne to tatuażysta nie ma nic do powiedzenia :)

2015-12-15 23:50

I przy okazji przypomniało mi się, w studiu w którym ja robiłam tatuaż wisiała tablica, na której był między innymi narysowany znak nieskończoności z podpiskiem, że te wzory już im się skończyły:) I najzwyczajniej w świecie ich nie robią, bo jest ich pełno.

2015-12-15 23:29

Doris nie chodzi mi o to czy jest to możliwe, ale o to, że tatuatorzy nie zgadzają się na duplikaty prac. Powiedzieli mi to we wszystkich studiach jakich byłam, że oni muszą to troszkę przerobić, bo to ich praca i najzwyczajniej w świecie jest to po to by uniknąć sytuacji kiedy pół miasta np ma takie samie "piórka". Ja byłabym bardzo rozczarowana gdyby ktoś miał taki sam tatuaż jak ja, bo wolę mieć coś swojego, coś co dla mnie dużo znaczy:) Ale logo zespołu to co innego:) E moim zdaniem warto zaryzykować, moja koleżanka po 3 latach zdecydowała się zmienić wzór, stary został przykryty nowym i w ogóle nie ma śladu po poprzednim. Ale to bardzo indywidualna decyzja, mój pierwszy tatuaż zrobiłam w niewidocznym miejscu i mały, później już wiedziałam, że chcę jeszcze i że mi się to podoba:)

2015-12-15 12:52

mamaKasia - nie zgodzę się z Tobą. Dobre studia tatuażu są w stanie zrobić dokładnie taki wzór, jaki wymyśliliśmy. Pod warunkiem, że istnieją techniczne możliwości, żeby taki wzór wykonać. Przy mniejszych wzorach - nie zawsze jest to możliwe. Decyzja o zrobieniu tatuażu musi być w pełni świadoma, a nie tylko chwilową zachcianką. To wzór, który zostaje na całe życie. Można co prawda przerobić nieudany wzór na coś innego, albo podjąć się próby usunięcia tatuażu. Ale jest to bardzo kosztowne i nigdy do końca się wzoru nie pozbędziemy...

2015-12-14 20:08

Ja juz 2 lat proboje zdecydować się na tatuaz. I nie mogę się podjąć decyzji... cały czas się waham,boje się z tego względy ze to juz na całe życie., chce żeby ten tatuaż miał dla mnie jakieś znaczenie a teraz to już na pewno się zdecyduje chce mieć jeden tatuaż z imiona ami moich dzieci taki delikatny pisany jakby piórem.