Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Hobby / zainteresowania

Data utworzenia : 2018-06-10 16:20 | Ostatni komentarz 2024-01-30 19:24

Konto usunięte

3053 Odsłony
142 Komentarze

cześć :) Lupka nie znalazła mi takiego wątku, a chciałam się Was zapytać o hobby / zainteresowania jakie macie:) Co robicie w wolnym czasie? Czym się zajmujecie oprócz pracą zawodową, opieką nad dzieckiem i domem? Macie coś takiego? Mi mąż ciągle marudzi, abym znalazła sobie zajęcie, jakieś hobby. A ja znajduję, ale... na chwilę :)Obecnie czas wolny spędzam na: - układaniu puzzli - prowadzeniu bloga i fanpage'u - czytaniu książek Do tej pory przeszłam już przez kilka innych "pasji": - geocaching - zumba - gra internetowa Empire - harcerstwo (to było najdłużej moją pasją) - rozwój osobisty A Wy? macie jakieś hobby? Jest coś co Was wciąga? Jak to się stało, że Was to wciągnęło? Mój mąż może godzinami grać na komputerze lub oglądać Twich'a a ja jakoś w nic nie potrafię się zaangażowac na 100 % :(

2023-11-03 05:55

Ja w woreczkach z ikei tez mrożę dużo, prawie wszystko :)

 

 

mam zapas lubczyku, pietruszki i to się ekstra sorawdza, zawesze pod ręką.

 

polecam też mrożenie owoców w woreczkach, teraz do kompotu dorzucam zawsze po garstce różnych owoców: pierwszy raz mam aronie zamrożona o jestem zadowolona. Nie miałam jej na tyle w tym roku żeby robić słoiczki. Sokiem a gotowe kulki do kompotu są ekstra. Mam też maliny, porzeczkę więc zimą wystraczą jabłka, gruszki i slowkk do kompotu a dodatki mam już gotowe :) jeszcze dorzucam resztę winogron z krzaka :)

2023-11-02 11:03

Woreczki mimo wszystko mniej miejsca zajmują.  Zaś częściej się z nich wysypuje :D przynajmniej u mnie. Ile razy musiałam borówki zbierać:D

2023-11-02 10:54

Ja w woreczkach mrożę prawie wszystko

2023-11-01 01:25

Ja w takich pojemnikach tylko owoce. Łodygi selera, pietruszki Czy koper to mrożę w woreczkach z ikea

2023-10-31 15:56

Puszki po mleku zawsze się przydawały :) Na ciastka , na korki od butelek (zbieramy do szkoły) , mąż na śrubki :) 

A mrożę w zwykłych pojemnikach spożywczych albo w torebkach do mrożenia :) Po lodach pojemników nie mam bo nie kupujemy takich :) 

2023-10-31 10:14

ja też tak wykorzystuję  pojemniki po lodach, tak jest zawsze fajniej i poukładane jak należy 

2023-10-30 14:52

tia te pudełka po lodach nie jednego zmyliły;D

2023-10-30 02:39

O tak ;) albo zdziwienie, że tyle pojemników z lodami a lodów w domu brak