Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Hobby / zainteresowania

Data utworzenia : 2018-06-10 16:20 | Ostatni komentarz 2024-01-30 19:24

Konto usunięte

3063 Odsłony
142 Komentarze

cześć :) Lupka nie znalazła mi takiego wątku, a chciałam się Was zapytać o hobby / zainteresowania jakie macie:) Co robicie w wolnym czasie? Czym się zajmujecie oprócz pracą zawodową, opieką nad dzieckiem i domem? Macie coś takiego? Mi mąż ciągle marudzi, abym znalazła sobie zajęcie, jakieś hobby. A ja znajduję, ale... na chwilę :)Obecnie czas wolny spędzam na: - układaniu puzzli - prowadzeniu bloga i fanpage'u - czytaniu książek Do tej pory przeszłam już przez kilka innych "pasji": - geocaching - zumba - gra internetowa Empire - harcerstwo (to było najdłużej moją pasją) - rozwój osobisty A Wy? macie jakieś hobby? Jest coś co Was wciąga? Jak to się stało, że Was to wciągnęło? Mój mąż może godzinami grać na komputerze lub oglądać Twich'a a ja jakoś w nic nie potrafię się zaangażowac na 100 % :(

Konto usunięte

2018-06-12 19:10

K. FIlipek - a jakie konkretnie rękodzieło?

2018-06-12 06:29

A ja kocham Rękodzieło :) Jeździłam na targi, dostawałam dyplomy.... A teraz synek, pranie, sprzątanie, gotowanie... i oczywiście rękodzieło :) Co prawda już nie maluję i nie dziergam bo to zbyt czasochłonne ale znalazłam coś z czym mogę na nowo wystartować :)

2018-06-10 20:30

Przed ciążą grałam w piłkę nożną w II lidze kobiet. Zastanawiam się nad powrotem po ciąży, ale to się jeszcze zobaczy :) Teraz nie mam jako tako hobby, czasem gram w Fifę, coś przeczytam, dużo czasu spędzam z moją chrześniaczką i tak zlatuje dzień po dniu :)

2018-06-10 19:44

Przed porodem lubiłam czytać. Potem zabrakło czasu i literatury zmieniła się na poradniku dziecięce. Później poprostu nie było kiedy. Ale pi ciąży zaczęłam ćwiczyć i to robię często w wolnym czasie. Tylko chyba nie mogę powiedzieć że to jest moje hobby bo ja to robię w głównej mierze dka wyglądu. Robię to regularnie staram się znaleźć czas 4razy w tyg ale czasem na siłę a nie dla przyjemności. Przyjemność to mi dopiero efekty sprawiają Takiej swojej pasji nie nam i nigdy nie miałam

2018-06-10 18:41

Chyba już coś było na ten temat. U mnie blog, pisanie książki i filc

2018-06-10 17:52

Ja malowałam obrazy, szyłam na maszynie, pożerałam książki odkąd pojawił się maluch to nie mam już na nic siły. Niby czas jest bo o 19 dzieci śpią ale już mi się nie chce. Z rzeczy które sprawiają mi przyjemność zostało gotowanie i pieczenie. Ostatnio jeszcze to forum. Przeprowadziłam się z daleka nie mam tu rodziny ani znajomych więc cieszę się że jesteście bo zawsze to jakiś kontakt z człowiekiem. Jeszcze z maluszkiem jakieś dwa lata w domu i mam nadzieję wrócić do społeczeństwa