Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Kulki gejszy

Data utworzenia : 2018-02-16 21:35 | Ostatni komentarz 2023-01-30 11:36

Kasia

9971 Odsłony
39 Komentarze

Używa któraś z mam takich kulek aby ćwiczyć mięśnie kegla a przy okazji mieć trochę przyjemności?

2023-01-30 11:36

ja miałam jakiś pomarańczowy z durexa to też nie polecam 

Konto usunięte

2023-01-23 13:25

Libi gel z tego co wiem to wyłącznie przez internet. Durex o pewnie widziałeś w sklepach, ale nie ogólnie to nie polecam.

2023-01-19 08:35

Haha nie sądziłam ze te kulki mogą pomoc 🤔

Konto usunięte

2023-01-19 08:03

Mamy chociaż dla mnie o wiele lepszy był libi gel. Może dlatego, że przyzwyczaiłam się do libi gel i dopiero potem kupiliśmy sobie dla porównania droższy durex intense. I mam wrażenie,że libi gel daje o wiele lepsze wrażenia Wystarczy kropelka wielkości grochu i orgazm murowany. Z kolei durex intense daje naprzemiennie odczucia zimna i gorąca ale nie zwiększa wrażliwości łechtaczki tak jak libi gel. Tak wiec oba żele są podobne a jednak w działaniu inne Ja jestem za libi gel. No i jeszcze kwestia pojemności Durex intense jest badziewnie mały.

Konto usunięte

2023-01-18 21:10

Nawet nie  wiedziałam ze takie kilku istnieją :) 

Konto usunięte

2023-01-10 08:56

Chciałabym sobie kupić ale mam pytanie. Mianowicie czy te kulki w środku wibrują czy może nie? Jeśli o mnie chodzi to gadżety z których najczęściej korzystamy to: zele intymne, przetestowaliśmy chyba wszystkie jakie są wibrator z króliczkiem na łechtaczkę kółko na penisa wibrująceno i hiszpańska mucha (konkretnie sex elixir)

2019-03-25 20:34

Ja używałam takie kulki zamówiłam jakieś pierwsze lepsze z allegro , niestety nie udało mi się ćwiczyć regularnie więc o efektach nie mogę mówić . Moje kulki miały w środku jakieś inne kulki które podczas chodzenia wywoływały drganie , które było przyjemne :) Natomiast czytałam , że przy wyborze trzeba się kierować tym ,że jeśli kobieta nie rodziła to powinna wybrać pojedynczę , a dla kobiety rodzącej są podwojne

2019-03-24 13:19

Ja miałam od kochajsiebie.pl zwykłe kulki gejszy, ale to wieki temu. Pamiętam, że były bardzo przyjemne w użyciu ;-)Co do ćwiczeń, niestety nie wypowiem wypowiem się o efektach.