Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2242 Wątki)

Skrajne zmeczenie w ciąży

Data utworzenia : 2020-03-15 23:34 | Ostatni komentarz 2021-02-04 15:29

Konto usunięte

23016 Odsłony
571 Komentarze

Witam, mam pytanie, przechodziłyście w ciąży przez skrajne zmeczenie i ogólne wyczerpanie? To moja druga ciąża w pierszej czułam sie jak Młody Bóg. Teraz, jest dramat. Nie tylko nudności i bole głosy oraz wszytskiego co możliwe ale także skrajne zmeczenie. Ciągle bym spała i ciagle nie mam siły. Jestem wyczerpana i poirytowana mimo ze dużo wypoczywam. Czy jest na to jakis sposób? To dopiero 1 trymest a ja juz nie mam chęci do czegokolwiek. Boje sie ze moj stan zle wpłynie na dziecko �

2020-05-10 21:29

Kiedyś ten piękny moment nastąpi i będzie można się wyspać porządnie ,takie uroki macierzyństwa.Mimo wszystko nie mogę narzekać ,bo mam zdrowe ,wesołe dzieci ,a inne rzeczy schodzą na dalszy plan .

2020-05-10 20:31

Wioleczek100 2 godziny spaceru to i tak dużo ;) ale myślę, ze spokojnie trochę czasu i nogi się przyzwyczaja i będzie można spacerować ile się da  ;)  

 

Ja to nie wiem kiedy się wyspie,  chyba jak dzieci będą dorosłe  :D 

Konto usunięte

2020-05-10 11:33

Paulinek o to współczuję... Może dlatego, że to końcówka ciąży. 

2020-05-09 22:22

sen, dobro luksusowe, ostatni raz się wyspałam przed pierwszą ciążą, jakieś 4 lata temu :)

w ciąży człowiek bardzo senny ale spać ciężko, potem dzieci nie pozawalają.  teraz nie dość, że oboje mi wstają o 6 to jeszcze córka zrezygnowała z drzemek w dzień a synek sypia maks po pół godziny w ciągu dnia...

2020-05-09 12:55

Gugi my teraz też staramy się często i długo spacerować ale po tej kwarantannie to po 2 godzinnym spacerze nogi mi wchodzą wiadomo gdzie ,a jestem tak dotleniona ,że po powrocie sama bym sobie ucięła drzemkę ;)

Karolina no wcześniej to córcia budziła się nawet o 10 ale jakiś jej się zmieniło i teraz się budzi standardowo ok 8 i to nie ważne czy pójdzie spać o stałej porze czy trochę później.Byłabym zachwycona jakby można było w ciągu przespać te 8 godzin ale niestety w nocy 2 razy się budzi a przy ząbkowaniu nawet i 4 bo wybudza się z płaczem.

Konto usunięte

2020-05-09 11:07

A ja kolejny raz od 4 nad ranem się kręcę... często przebudzę się w środku nocy i potem nie mogę już usnąć... zeszłam do piwnicy wstawić pranie, zrobiłam śniadanie i pół dnia już mam za sobą, a gdzie tu do wieczora... pewnie koło 16 będę już nie do życia

Konto usunięte

2020-05-09 10:25

Wioleczek ja śmieje się, że czas kiedy moja córeczka zacznie spać do 8 czy 9 zacznie się kiedy będzie musiała wstawać do przedszkola :) 

 

Gugi o to u mnie podobnie, córeczka wstaje po 6, jak ostatnio raz pospala do 8 to aż się zerwałam i sprawdzam czy wszystko ok :) miałam nadzieję, że tak zostanie ale to była jednorazowa akcja :) 

2020-05-09 10:23

Mi by chyba plecy odpadły po 30km :p 

Staram się jak najwięcej na świeżym powietrzu być, ale dłuższe spacery mnie męczą. 

Karolinach musiałaś zabawnie wygladac z brzuchem przechodząc przez dziurę w płocie :D