Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2224 Wątki)

Skrajne zmeczenie w ciąży

Data utworzenia : 2020-03-15 23:34 | Ostatni komentarz 2021-02-04 15:29

Konto usunięte

22326 Odsłony
571 Komentarze

Witam, mam pytanie, przechodziłyście w ciąży przez skrajne zmeczenie i ogólne wyczerpanie? To moja druga ciąża w pierszej czułam sie jak Młody Bóg. Teraz, jest dramat. Nie tylko nudności i bole głosy oraz wszytskiego co możliwe ale także skrajne zmeczenie. Ciągle bym spała i ciagle nie mam siły. Jestem wyczerpana i poirytowana mimo ze dużo wypoczywam. Czy jest na to jakis sposób? To dopiero 1 trymest a ja juz nie mam chęci do czegokolwiek. Boje sie ze moj stan zle wpłynie na dziecko �

2020-05-14 21:19

Wercia a to malutko małą śpi w nocy ,ale tak to jest ,że tabelki tabelkami a dzieci i tak śpią jak chcą.

2020-05-14 14:16

Rozumiem Was :) Mi też się marzy przespana noc :D Mam dwójkę dzieci. Syn 2 latka przesypiał noce ale teraz jak mała mi płacze w nocy to się budzi i przychodzi do mnie. W nocy mała się budzi 2-3 razy . Wstaje zaraz po 6 rano a idzie spać około 21:30

2020-05-14 13:52

Ja marzę, aby w końcu przesypiał noc ,tak do 7 byłoby fajnie.

Konto usunięte

2020-05-14 10:17

Susanne o ja marzę o spaniu do 9 :) u nas teraz córeczka wstaje przed 7, chodzi spać około 20.30. Ale w nocy budzi się czasami dwa razy, czasami raz a czasami co chwila płacze przez sen bo coś jej się śni. 

2020-05-13 23:03

U nas były różne momenty zwiążane z przespanymi i mniej przespanymi nocami, bo był czas, że o 06.00 byłyśmy już na macie, ale był czas kiedy wstawałyśmy o 09.00. ŻAdy z tych opcji mi nie odpowiadała tak na prawdę i teraz póki co jest najlepiej - wstajemy około 07.30 i jest to optymalny czas. Nie ucieka nam zbyt dużo czasu, ale też nie buszujemy od rana. Jak córka budziłą się w nocy to po kilku razach odkryłam, że nie zwracałam uwagi na grzejniki - rozgrzewały się w nocy i mogło być jej zbyt cieplo. Choć to tylko moje przypuszczenia, bo później mimo tej zmiany i regulacji temepratury nadal zdarzał się córce pobudki. Zdecydowanie dbam o regularne wietrzenie pokoju, regulowanie temperatury i wygodne ubranko - u córki koleżanki był właśnie taki problem (znowu tak strzelałyśmy) i jak znajoma zmieniła piżamki na te bez napów, dodatków, luźniejsze to problem zniknął, a przynajmniej zdecydowanie się zmniejszył

2020-05-13 22:58

Moja córa wczoraj się obudziła w nocy tylko raz ,w sumie to nie wiem czy było jej chłodno bo się odkopała a w sypialni mam dość chłodno czy była lekko głodna.Zasn.ła ok 21 ,o 2 dałam jej cyc i wstała przed 8.Mam nadzieję ,że tak zostanie na dłużej .

2020-05-13 16:44

My mamy czekamy z utęsknieniem na te przespane nocki. U mnie teraz dopiero jak syn 2 latka to zdarza mu się przespać całą noc. Ale początki były trudne. 

Konto usunięte

2020-05-13 14:08

KK nie pocieszę Cię, max 4h ciągiem przesypiać potrafił mój kp syn aż do momentu jak odstawiłam go w 20mcu życia i nagle pierwsza noc przespana, potem kilka razy mu się zdarzyło jeszcze, ale teraz skończył 2 lata i budzą go lęki nocne i płacze przez sen czasem