Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2224 Wątki)

Skrajne zmeczenie w ciąży

Data utworzenia : 2020-03-15 23:34 | Ostatni komentarz 2021-02-04 15:29

Konto usunięte

22296 Odsłony
571 Komentarze

Witam, mam pytanie, przechodziłyście w ciąży przez skrajne zmeczenie i ogólne wyczerpanie? To moja druga ciąża w pierszej czułam sie jak Młody Bóg. Teraz, jest dramat. Nie tylko nudności i bole głosy oraz wszytskiego co możliwe ale także skrajne zmeczenie. Ciągle bym spała i ciagle nie mam siły. Jestem wyczerpana i poirytowana mimo ze dużo wypoczywam. Czy jest na to jakis sposób? To dopiero 1 trymest a ja juz nie mam chęci do czegokolwiek. Boje sie ze moj stan zle wpłynie na dziecko �

2020-05-15 09:53

Milena końcówka ciąży mimo wszystko to już chyba każdej kobiecie daje popalić ale na szczęście już bliżej niż dalej ;) 

 

Karolinach no patrz logika facetów :D

2020-05-15 09:46

Nasze maleństwo nie zawsze daje nam spać w nocy, ale mąż jeśli czuje taką potrzebę to odsypia w dzień :)

Konto usunięte

2020-05-15 09:30

Patka mój mąż też wstawał z córeczką ale odkąd rano je normalne sniadnanie a nie mleko to się boi :) mowi, że jak by się zadławiła to by nie wiedział co zrobić. 

2020-05-14 23:55

Nie wiem z czego to wynika ale teraz syn o wiele lepiej śpi a ja taka niewyspana. Wcześniej wstawał kilka razy i lepiej funkcjonowalam niż teraz. Może ta końcowka ciąży daje się we znaki. 

2020-05-14 22:53

Susanne mój mąż już od kilkunastu lat wstaje do pracy o 6 więc i jak nie idzie do pracy to i tak dłużej nie pośpi więc bierze malutką ale po południu musi sobie trzasnąć drzemkę więc nie jest mi go żal ;) 

2020-05-14 22:52

Moja daje mi się wyspać ale mi się nie chce spać.klade się ok północy a wstaje ok 7

2020-05-14 22:34

Patrycja, a mąż nie ma potrzeby pospać dłuzej? Mój czasem mi daje taką możliwość, ale jest mi go trochę żal, bo czasem wydaje mi się, że jestem zmęcozna całym dniem i nie biorę pod uwagę tego, że on ten sam cały dzień pracował i też może być zmęczony. Czasem przyda się ddoatkowy dzień urlopu, oddechu, bo można by zwariować. Kiedyś marzyło mi się spać dłużej, ale takie przerwy, pobudki źle na mnie działają - nie lubię spać jak córka już nie śpi, bo mam poczucie zmarnowanego czasu. Szkoda mi, że nie spędzam z nią czasu 

2020-05-14 21:42

Chyba każda mama marzy o tym żeby pospać dłużej rano. U mnie jest to możliwe tylko w niedzielę kiedy mąż jest w domu ale i tak muszę rano wstać z córką żeby ją nakarmić z tym że później mogę jeszcze pospać :)