Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2217 Wątki)

Skrajne zmeczenie w ciąży

Data utworzenia : 2020-03-15 23:34 | Ostatni komentarz 2021-02-04 15:29

Konto usunięte

21910 Odsłony
571 Komentarze

Witam, mam pytanie, przechodziłyście w ciąży przez skrajne zmeczenie i ogólne wyczerpanie? To moja druga ciąża w pierszej czułam sie jak Młody Bóg. Teraz, jest dramat. Nie tylko nudności i bole głosy oraz wszytskiego co możliwe ale także skrajne zmeczenie. Ciągle bym spała i ciagle nie mam siły. Jestem wyczerpana i poirytowana mimo ze dużo wypoczywam. Czy jest na to jakis sposób? To dopiero 1 trymest a ja juz nie mam chęci do czegokolwiek. Boje sie ze moj stan zle wpłynie na dziecko �

2020-05-27 11:34

My tez wychodzimy w każda pogodę, syn obie drzemki ma na podwórku. Ostatnio nawet w czasie ulewy spał na podwórku. Oczywiście na tarasie pod dachem ;)

2020-05-27 10:35 | Post edytowany:2020-05-27 10:36

Tak, w pierwszym trymestrze czułam się okropnie. Potrafiłam spać po 15-16 godzin na dobę, po kilku minutach spaceru musiałam gdzieś przysiąść, bo robiło mi się słabo. Lekarz zlecił badania, ale wszystko było wzorowo i stwierdził, że "taka uroda" w moim przypadku. Przeszło wszystko dopiero jakoś koło piątego miesiąca.

2020-05-27 10:28

U nas ma.byc dzisiaj 20 stopni. A od czerwca gorące dni się zaczną. 

Konto usunięte

2020-05-27 10:15

Ja też wychodzę w każdą pogodę, no chyba, że leje to wtedy nie wychodzimy :) 

 

Milena ja byłam w ciąży latem, rodziłam w lipcu i było super :) całe dnie spedzam na podwórku, czytałam, opalałam się :) czułam się świetnie :) 

Konto usunięte

2020-05-27 05:35

Byliśmy wczoraj zanieść kwiaty mojej mamie chociaż było bardzo nieprzyjemnie, ale ubrałam synka cieplej i sama wskoczyłam w polarową bluzę... potem udało mi się zdrzemnąć i jak wstaliśmy zabrałam nawet męża na długaśny spacer, bo wyszło słońce tak piękne, że aż żal nam było wracać wieczorem do domu... 

2020-05-27 00:13

maj jest chłodny, ale za to kweicień byłgorący. Ja zwykle na pogodę nie narzekam, wystarczy się cieplej ubrac i już :) Własnie pozytyw jest taki, że jest chłodniej to może z brzuszkiem lżej i wygodniej. Kupiłąm sobie niedawno nowe okulary przeciwsłoneczne, kolejne z polaryzacją i polecam takie, bo bardzo dobrze przez nie widać i nawet wchodząc z dworu do pomieszczeń nie muszę ich zdejmować bo dobrze w nich widać 

2020-05-26 23:50

My kiedy jest taka ziemna pogoda że raz pada raz słońce wychodzimy na balkon 

2020-05-26 22:24

Ja z jednej strony chciałabym żeby już było lato a z drugiej być w ciąży w te upały i to na końcówce to nic przyjemnego.