Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Niepokój w ciąży

Data utworzenia : 2017-09-30 06:18 | Ostatni komentarz 2017-12-14 19:18

kika07645

4789 Odsłony
56 Komentarze

Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu przeważnie w nocy, ale rownież nad ranem czy wieczorem odczuwam taki dziwny wewnętrzny niepokój. Ciężko jest mi to opisać słowami. Od razu zaznaczam nie myślę wtedy o dziecku, nie martwię się nadchodzącym porodem- bo takie wątki znalazłam, ale mój tego nie dotyczy. Miała tak któraś z Was? Macie jakies sposoby jak sobie z tym poradzić? W pierwszej ciąży, gdy tak mi się działo piłam melisę, ale z tego co teraz wiem, żadne zioła nie są bezpieczne w ciąży...Tabletek uspokajających raczej też żadnych nie mogę brać, bo takich po prostu nie ma. Bo kto testuje leki na kobietach ciężarnych... Mam nadzieję, że nie jestem osamotniona w swoich odczuciach, czekam na jakieś komentarze oraz życzę miłego dnia ;)

2017-10-02 09:08

Podjedz coś przed snem może będzie lepiej mi pomagało :)

2017-10-02 08:51

Ja tez tak mam..od paru dni. 4 rano budze sie na siku. A raczej mala mnie budzi bo kopac zaczyna. I takie glupie mysli mi nachodza. Sprawdzam czy maz oddycha. Czy w kuchni nikogo nie ma i w pokoju malej. Ostatnio w nocy wstalam i zamknelam uchylone okna bo sobie wkrecilam ze ktos mi przez nie na 1 pietrze wejdzie.

2017-10-01 18:24

Daj znać czy jak podjadlas coś przed snem czy lepiej jest :)

2017-10-01 14:11

Dzięki dziewczyny. Na pewno nie pójdę na głodniaka i może to coś pomoże. Horrorów nie lubię także z tym nie bedzie problemu.

2017-09-30 17:51

Na głodniaka nie ma co iść spać bo jest gorzej koszmary wtedy przeważnie się śnią i właśnie taki niepokój warto sobie coś przekasic po prostu całkiem przed snem ale lekkiego żeby zgaga nie dała o sobie znać :) no i skoro masz takie poczucie lepiej nie oglądać horrorów tylko zrelaksować się przed jakąś komedia czy cos albo po prostu jak emmkao pisze wyłączyć się i nie myśleć o niczym :)

2017-09-30 13:54

Na pewno zjedz coś przed snem, ale niebyt dużo żeby żołądek nie był przepełniony i nie utrudniał Ci zaśnięcia, najlepiej nie bezpośrednio przed snem tylko wieczorem. Tak żebyś też nie szła spać głodna. I spróbuj zrelaksować się przed snem, trochę 'wyłączyć się', nie myśleć o niczym.

2017-09-30 13:20

Ja byłam pewna ze zaraz coś mi się stanie czy że umrę miałam koszmary że uciekam i spadam albo się pale :D a w nocy wstając na siku bałam się iść po ciemku przez to :D ponoć to normalne w ciąży :D ale zauważyłam że przed snem warto coś zjeść bo jak głodnialam to wtedy właśnie najgorsze miałam poczucie takiego niepokoju :D

2017-09-30 09:04

Ja tez tak miałam. Czytałam że to podobno normalne w ciąży. Albo że ma się koszmary senne. Ja w środku nocy wstając na siku, sprawdzałam kolejny raz czy drzwi zamknięte, byłam tak jakby przestraszona. Jak w horrorze gdzie jest cisza przed wielkim "buu". Też nie umiem tego opisać. I to też nie chodziło o strach przed porodem czy coś. Po prostu byłam zaniepokojona, przestraszona nie wiadomo czym. W ciąży można pić melisę. Spróbuj przed snem może Ci pomoże?