Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Niepokój w ciąży

Data utworzenia : 2017-09-30 06:18 | Ostatni komentarz 2017-12-14 19:18

kika07645

4786 Odsłony
56 Komentarze

Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu przeważnie w nocy, ale rownież nad ranem czy wieczorem odczuwam taki dziwny wewnętrzny niepokój. Ciężko jest mi to opisać słowami. Od razu zaznaczam nie myślę wtedy o dziecku, nie martwię się nadchodzącym porodem- bo takie wątki znalazłam, ale mój tego nie dotyczy. Miała tak któraś z Was? Macie jakies sposoby jak sobie z tym poradzić? W pierwszej ciąży, gdy tak mi się działo piłam melisę, ale z tego co teraz wiem, żadne zioła nie są bezpieczne w ciąży...Tabletek uspokajających raczej też żadnych nie mogę brać, bo takich po prostu nie ma. Bo kto testuje leki na kobietach ciężarnych... Mam nadzieję, że nie jestem osamotniona w swoich odczuciach, czekam na jakieś komentarze oraz życzę miłego dnia ;)

2017-12-14 19:18

Ja w ciąży miałam bardzo wyraziste sny i koszmary senne. Tak to już jest w ciąży, a wszystkiemu winne hormony.

2017-10-14 10:17

Ja tak mam ze wystarczy mi glowe przylozyc do poduszki i juz spie. Ale czesto o 4 rano mala zaczyna kopac i wtedy sie budze. I telefon tez idzie w ruch

2017-10-14 08:49

Też tak mam jak już spać nie mogę zaglądam na forum czy szperam w necie i zaraz mi się spać chce.

2017-10-14 08:43

Niezdrowo, ale często to też właśnie moment idealny żeby coś poczytać i poszperać :) Jak zazwyczaj jak już jeden maluch jest na świecie, to i ze snem nie ma się za dużego problemu, ja zasypiam jak tylko przytulę głowę do poduszki. Ale jak byłam w ciąży to często po nocach siedziałam, i tylko mąż krzyczał.

2017-10-07 09:08

Też tak mam :) lubie poszperać w internecie gdy nie mogę zasnąć, niezdrowo, ale cóż zrobić :)

2017-10-06 17:03

Haha bede sobie przypominać o tych zachciankach nocnych i od razu mi sie poprawi ;) Ogólnie staram sie nie korzystać w nocy z telefonu ale czasem jak juz minie pol godziny i dalej nie śpię to włączam internet no bo co robic ;)

2017-10-06 13:06

Haha no mam różne pomysły ale wiesz MAM jeśli nie miało się zachcianki ani nic i domownicy wiedxa ze w nocy raczej ciezarna spi badz jest w lozku a nagle w nocy ktoś chodzi po domu to ten no różnie może być :D

2017-10-06 11:47

W ciąży warto czytać o porodzie ale i nie za dużo żeby się nie potrzebie nakręcać i stresować. Czasami mam się wydaje że się nie stresujemy ale podświadomość robi swoje. Telefon przez snsm nie jest wskazany więc lepiej odłożyć go jak najdalej łóżka a nie jak to robi cześć z nas pod poduszkę.