Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Ból po prawej stronie brzucha u góry pod piersią

Data utworzenia : 2017-09-29 06:52 | Ostatni komentarz 2017-12-14 17:14

Justysgrzes

2932 Odsłony
108 Komentarze

Witam wszystkie mamusię Jestem w 27 tc i od jakiegoś miesiąca odczuwam zażywanie i ból u góry po prawej stronie brzucha tak się dzieje kiedy sobie na prosto posiedze wtedy muszę choć na parę minut się położyć lub pochodzic. Mama moja twierdzi że ta pozycja po prostu nie odpowiada dzidzusiowi i powoduje ucisk ale czy to prawda??? Czy któraś z was miała podobnie ???

2017-09-29 10:47

W 27 tc macica jest już co raz wyżej i uciska na co raz więcej narządów, generalnie mówiąc w brzuchu jest już naprawdę ciasno i nie wykluczone, że jak siedzisz to żebra uciskają na jakiś narząd. Jeżeli ból przechodzi przy zmianie pozycji to ja bym nie panikowała. Ale jednak powiadomić o tym ginekologa powinnaś, najlepiej mówić lekarzowi o wszystkim co Cię niepokoi i o wszystkich Twoich obawach. Lekarz jest właśnie po to, aby je rozwiać i Cię wspierać, również psychicznie.

2017-09-29 09:33

Na pewno warto zgłosić to lekarzowi przy najbliższej wizycie. Pewnie to nic takiego, tym bardziej, że zmiana pozycji ewidentnie pomaga, więc pewnie zależy to od ustawienia maluszka.

2017-09-29 09:04

Mialam tak gdy mój szanowny syn postanowił sobie zrobić zabawę i kopal w zebra albo próbował wcisnąć sie pod zebra. Powiedz o tym lekarzowi ale raczej to nic takiego

2017-09-29 08:33

A pytalas sie lekarza swojego? Ja mam czasami bole u dolu brzucha. Moge wtedy brac no spe. Mi ogolnie lekarka o bolu brzucha powiedziala ze o ile przechodzi po chwili jak sie np poloze to nie ma sie co martwic. Ale ja bym na twoim miejscu powoedziala o bolu ginekologowi.