Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2190 Wątki)

Kosmówka

Data utworzenia : 2017-08-04 12:29 | Ostatni komentarz 2017-09-07 23:28

Monika.Majewska

1303 Odsłony
11 Komentarze

Cześć dziewczyny. Proszę Was o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Parę dni temu miałam wizytę u ginekologa, który stwierdził, że kosmówka zachodzi delikatnie na szyjkę macicy. Zalecił oszczędny tryb życia i leżenie w łóżku. Poczytałam sobie o tym na różnych stronach i jestem przerażona. Miała tak któraś? Czy wszystko sie z czasem unormowało?

2017-09-01 22:32

Ciężko jest cały czas leżeć, bo mam dwulatke w domu, ale staram sie jak mogę. Praktycznie wszystkie obowiazki przejął mąż, a ja jak najczesciej odpoczywam. Co prawda lekarz sam nie zalecił tylko leżenia, mówił że mogę spacerować, tylko nie za długo, pojechać czasami do koleżanki na kawę, no ale pod żadnym pozorem nie dźwigać i się nie przemęczać.

2017-09-01 21:21

Spokojnie- leżeć, leżeć wypoczywać jak królowa i wszystko się unormuje :) U mnie też były problemy z kosmówką, niestety także odklejającą się - a teraz 2 letni synek biega, że nie mam czasu odpocząć. Wszystko będzie dobrze, wypoczywaj zawczasu ;)

2017-08-04 12:41

Powiem tak miałam przodujace łożysko i też cześć ciąży przeleżałam . Jakby to wytłumaczyć łożysko może się jeszcze podnieść. W moim przypadku tak się stało. Nie stresuj się odpoczywaj i słuchaj się zaleceń będzie dobrze .Łożysko nie stoi w miejscu. Może się przemieszczać w miarę jak rozciąga się i rośnie dolna część macicy. Przemieszcza sie w strone trzonu macicy. Przodujace łożysko to dość częste zjawisko i zwykle ustępuje samo.