Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

cc vs sn

Data utworzenia : 2017-07-24 23:00 | Ostatni komentarz 2017-08-21 09:43

paulina.leszczynska

2883 Odsłony
49 Komentarze

Szukałam nie znalazłam Ciekawi ile mam tutaj rodziło sn a ile miało cc i dlaczego ? Ja miałam 3 cc 1. Lekarz stwierdził że nie urodze bo ja mała a dziecko duże 4,5 kg 2. po 19 h cierpienia i zero postępu 3. planowane niby po 2cc trzecie też cc

2017-08-21 09:43

Akone to jest związane przez karmienie piersią maluch zabiera składniki odżywcze i to u części kobiet oznacza dokładnie tyle że miesiączki brak owulacji też przez niedobory w organizmie wstrzymana jest owulacja gdyż organizm stwierdza że nie jest gotowy na kolejną Ciążę :) jak już organizm stwierdzi że jest gotowy na następną ciążę to owulacja się pojawia miesiączki może dalej nie być bo zostaje zaplodnione jajeczko więc kobieta znów w ciąży :) u jednych kobiet to od razu po połogu się dzieje ze są już gotowe na następne dziecko a u niektórych długi czas zanim owulacja wróci. Więc w jest to jakoś powiązane :) My też się staramy mój ma 6 miesięcy być może udało się już ale pewna nie jestem :) w takim razie też życzę owoconych starań ! :)

2017-08-21 08:20

Aisa,dokładnie tak, życzę owocnych starań. Ja karmię, staramy się już kilka miesięcy, ale może tym razem się uda, trzeba mieć nadzieję :)

Konto usunięte

2017-08-06 08:29

Karmienie piersią nie ma żadnego związku z płodnością czy bezpłodnościa. Wszystko zależy od organizmu kobiety nie od tego czy ma owulację która nie jest związana z karmieniem piersią

2017-08-05 11:30

Ten mit nie do końca jest mitem bo faktycznie cześć kobiet jest bezpłodna w czasie kp ale cześć z kolei już odwrotnie więc w sumie można powiedzieć że tego nie powinno się szerzyć w ten sposób że jak się karmi w ciążę nie zajdziesz tzn nie powinno się szerzyc tego jako metoda antykoncepcji bo metoda nie jest. Jedynie powinna pójść informacja że z zajściem w ciążę mogą być problemy bo nie zawsze owulacja wraca. To wszystko zależy od kobiety. Mi np ginekolog powiedział że owulacja wróciła i ze plodna jestem a okresu jeszvze nie miałam w ogóle więc zobaczymy staram się znów o dziecko :)

2017-08-05 11:18

Ja miałam cc. Bez podejścia do naturalnego tylko of razu na stół. Rodziłam w 38tyg. Powód cc.? Pośladkowe ułożenie dziecka.

2017-08-04 14:23

Ja urodziłam siłami natury ale poród był trudny z użyciem vaccum przez co mamy teraz dużo problemów z córka. Gdybym miała możliwość dla dobra dziecka poprosiłabym o cesarke. Pozdrawiam

2017-08-04 14:05

Ja w klasie średniej miałam kolegów braci z jednego roku lecz właśnie ze stycznia i z grudnia , wszyscy się wypytywaliśmy na początku czy są bliźniakami bo byli całkiem różni , w ogóle nie podobni nawet jak na braci ;) i okazało się że braćmi są na 100% lecz nie bliźnięta ;)

2017-08-04 13:31

Jeden ze stycznia drugi z grudnia a przepaść w rozwoju na początku wielka :) nie wiem dlaczego ten mit ze jak kp to nie można zajść w ciąże krąży ;)