Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Połóg a plamienia

Data utworzenia : 2017-07-03 05:43 | Ostatni komentarz 2017-07-26 11:24

Ewcia88

1905 Odsłony
12 Komentarze

Dziewczyny pisze tutaj by się upewnić czy to jest normalne, może któraś miała podobnie bo mnie to spokoju nie daje.... Po porodzie organizm się ovzyszczal jakoś przez tydzień/półtora nie pamiętam dokładnie. Obecnie jestem 5 tyg po porodzie za tydzień mam wizytę kontrolną. Czy to normalne że jeszcze zdąży mi się plamka krwi?? W pierwszej ciąży tak nie miałam więc teraz się trochę przejmuje....Czy to może być coś poważnego ? Czy tak jak sobie tłumacze efekt noszenia pasa poporodowego, wysiłku fizycznego itp??? Kurcze jak od tego myślenia to na głowę dostanę chyba.....Bo mam dwójkę dzieci do wychowania i człowiek potem różnie myśli.... Dajcie znać czy komuś zdazylo się coś podobnego....

2017-07-03 10:32

Ewcia spokojnie to normalne plamiąc można przez cały półóg. Organizm jeszcze nie skończył się oczyszczać dlatego plamisz. Nie zawsze wszystko tak pięknie się oczyścić jak miałaś po pierwszym porodzie. Pójdziesz do ginekologa i zobaczysz że wszystko jest ok. Nie stresuj się. :)

2017-07-03 10:18

Ewcia ja jestem 4 tygodnie po porodzie i tez nadal plamie. Myśle ze nie masz się czym martwić mi lekarz powiedział ze do 6 tygodni można plamić także spokojnie czekaj do wizyty :)

2017-07-03 09:45

Dziękuję kochana, uspokoilas mnie choć trochę

2017-07-03 09:34

Ja długo plamiłam. Jeszcze tak w 6 tygodni po porodzie się zdażyło. Tak miałam po obu ciążach. A śluz który się pojawia po plamieniu pokazywał się dłużej niż 6 tygodni. Wizyta po połogu u ginekologa pokazała, ze jest wszystko ok, więc tak widocznie bywa...