Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

kolejny przedwczesny poród

Data utworzenia : 2017-06-09 15:31 | Ostatni komentarz 2017-06-30 23:40

w.trepczyk

2822 Odsłony
44 Komentarze

Witam. Nie mogę nic znaleźć na ten temat wiec zaczynam nowy wątek. Czy są osoby które pierwszy raz urodziły przed wcześnie i kolejna ciąża również zakończyła się przedwcześnie ? Jeśli tak to czy można temu zapobiec. ? sama urodziłam w 31 tyg z niewiadomo jakich przyczyn i nie chciałabym tego znowu przechodzić. ..

2017-06-30 23:40

Pierwsze słyszę by płacić jeszcze za L4....Masakra..

2017-06-27 21:52

Płacenie dodatkowo za L to już mi podchodzi nawet trochę pod łapówkę? Nielegalne są chyba takie manewry...

2017-06-25 21:22

Nie no L4 to ja mam w cenie. Nie płacę za nie dodatkowo. No i też na wszelkie możliwe pytania doktor odpowiada. W pierwszej ciąży tych pytań trochę było z mojej strony i ona zawsze cierpliwie tłumaczyła.

2017-06-25 08:57

Ja mam wszystko w cenie a jeszcze w czasie wizyty lekarka pyta się mnie parę razy czy mam jakieś pytania wątpliwości bo ona na wszystkie pytania postara się odpowiedzieć, ;)

2017-06-25 07:27

Gabi, z dzieciakami taka wizyta to na pewno nie łatwa wycieczka, dobrze że masz takiego fajnego lekarza, Ewa, a no dodatkowo, bo często bez tego dodatkowo, to w ogóle by nie dali zwolnienia. Fajnie, że dobrze trafiłaś, a w sumie to wybrałaś. takich lekarzy coraz mniej, a szkoda...

2017-06-24 14:37

Niewielu jest takich lekarzy. Mnie moją Panią doktor poleciły dziewczyny z pracy. I nie żałuję. Ma idealne dla mnie podejście. Woli ze wszystkim dmuchać na zimne, nie olewa. I na każdej wizycie za dokładnie tę samą stawkę mam badanie, usg z pomiarem szyjki macicy, recepty i zwolnienie. Za nic nie liczy sobie dodatkowo a wiem że są lekarze którzy na przykład za wypisanie L4 sobie dodatkowo liczą, czego nie mogę zrozumieć. Dodatkowo jak mam jakiś problem, coś mnie niepokoi i zadzwonię do niej i ona mi powie że mam przyjechać bo musi to skontrolować, to za taką wizytę nie bierze nic. Wpisuje ją sobie jako wizytę kontrolną w karcie. No cudowna jest.

2017-06-24 13:52

Gabi bardzo dobra masz ginekolog. Mało ludzi tak się stara a już lekarzy to w ogóle. Widać że robi to z zamiłowania i pasji a nie praca jest tylko żeby zarobić pieniądze.

2017-06-24 13:19

Kasiu do takiego lekarza aż chce się chodzić i wie się że nie jest sie tylko sztuką . Super że i tobie udało sie znależć idealnego lekarza. Ja z moją lekarką jestem na telefon że tak powiem ponieważ wizytę mam za 4 tygodnie bo wszystko jest ok ale że ona się martwi mimo wszystko o mnie ponieważ jestem po dwóch cc więc dmucha na zimne i każe jak coś to dzwonić do siebie ale nie ustala terminu np. za dwa tygodnie bo to dla mnie jednak jest zamęt bo ja z dziećmi jeżdzę ;)