Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Nieuprzejmość w stosunku do kobiet w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-02 10:55 | Ostatni komentarz 2017-12-14 19:35

Konto usunięte

13091 Odsłony
425 Komentarze

Dziewczyny, utworzyłAm twn wątek żebyśmy mogły wylać tu teoche żali. Nie sądzę, że nie ma osób, ktôre widząc dziewczynę w ciąży nie umieją zachować się jak trzeba, ale osobiście spotkałam się z takimi i takimi zachowzniami. Ostatnio często robię badania krwi itp. I za kazdym razem w mojej przychodni musze stac (nie siedziec) w stumetrowej kolejce i nawet nikt na mnie nie spojrzy, pomimo ze jestem w 8 mcu i brzuch mam juz ogromny. Nie mialabym nic przeciwko, gdyby nie boke kręgoslupa. Ostatnio tez wybralam się do apteki po zakupy i strasznie zachcialo mi się siusiu. Pani aptekarka powiedziala ze toaleta jest w korytarzu i zeby poprosic ochrone o otwarcie. Pan ochroniarz oczywiscie nie zgidzil sie na otwarcie i jechalam 10 km do domu z pelnym, popuszczajacym pecherzem. Czy tez mialyscie takie przypadki? Pożalmy się:)

2017-06-02 11:07

Ja uważam, że niestety w większości panuje znieczulica społeczna i to nie tylko dla Mam Ciężarnych, ale i dla Mam z wózkami czy osób niepełnosprawnych, jest to bardzo smutne :( :( O staniu w dużych kolejkach, nieustępowanie miejsca w poczekalniach czy w autobusach, brak dla wózków zjazdów przy schodach przykładów jest niestety dużo :( Powinni zrobić jakąś akcję społeczną na skalę krajową, aby ludzie zaczęli zauważać problemy, które narazie ich nie dotyczą ale z czasem mogą.