Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Nieuprzejmość w stosunku do kobiet w ciąży

Data utworzenia : 2017-06-02 10:55 | Ostatni komentarz 2017-12-14 19:35

Konto usunięte

13096 Odsłony
425 Komentarze

Dziewczyny, utworzyłAm twn wątek żebyśmy mogły wylać tu teoche żali. Nie sądzę, że nie ma osób, ktôre widząc dziewczynę w ciąży nie umieją zachować się jak trzeba, ale osobiście spotkałam się z takimi i takimi zachowzniami. Ostatnio często robię badania krwi itp. I za kazdym razem w mojej przychodni musze stac (nie siedziec) w stumetrowej kolejce i nawet nikt na mnie nie spojrzy, pomimo ze jestem w 8 mcu i brzuch mam juz ogromny. Nie mialabym nic przeciwko, gdyby nie boke kręgoslupa. Ostatnio tez wybralam się do apteki po zakupy i strasznie zachcialo mi się siusiu. Pani aptekarka powiedziala ze toaleta jest w korytarzu i zeby poprosic ochrone o otwarcie. Pan ochroniarz oczywiscie nie zgidzil sie na otwarcie i jechalam 10 km do domu z pelnym, popuszczajacym pecherzem. Czy tez mialyscie takie przypadki? Pożalmy się:)

2017-12-14 19:35

przy pierwszej ciąży miałam sporo takich przypadków, gdy wchodziłam do sklepu a była kolejka ludzie udawali , że mnie nie widzą. W drugiej ciąży, sama respektowałam swoje prawa i nie czekałam na czyjąś uprzejmość, tylko omijałam kolejkę. Pamiętajcie kobietki, że musimy walczyć o swoje.

2017-09-26 00:18

Zabusia u mnie też był spór doszliśmy przed porodem że będzie mikołaj ale okazało się po porodzie że nie pasuje do dzidziusia i wyszedł Wojtuś :D

2017-09-25 23:04

u nas imiona były wcześniej wybierane i takie już zostawały do samego końca ;) Zabusia może faktycznie z mężem znajdziecie jeszcze inne które Wam obu się spodoba ;)) jest tych imion niby od groma i trochę a gdy przychodzi do wyboru to nic nie odpowiada he eh

2017-09-25 12:57

Zabusia jeszcze się okaże że wybierzecie całkiem inne zobaczysz Małego i powiesz hmmm do niego pasuje imię tak dla przykładu Staś. :)

2017-09-25 12:15

to Ci się kochana nie dziwię że tyle czasu się go uczyłaś mi to pewnie jeszcze dłużej by zajęło :P Aisa nie wiem czy będzie jakiś kompromis zobaczymy ja jestem uparta i tak łatwo nie odpuszczę:P:P a to prawda że zawsze się komuś coś nie spodoba nigdy się wszystkim nie da dogodzić

2017-09-24 22:11

Aż mi się skojarzylo z masażem szantala ;)

2017-09-24 21:30

Żeńskie. Jak kiedyś Sprawdzalam na necie to imię pochodzenia rosyjskiego jest. Jak dla mnie to tez straszne to imię. I trudne .dlatego nie mogłam sie tego nauczyć.

2017-09-24 19:32

A to szantal to męskie czy żeńskie było? Straszne imię :/ krzywda dla takiego dziecka, że będzie musiał z tym żyć i przedstawiać się.