Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Ubranka na 1-szy miesiac

Data utworzenia : 2017-05-22 14:16 | Ostatni komentarz 2017-12-14 23:00

Konto usunięte

2424 Odsłony
37 Komentarze

Dziewczyny, hej! Wiem ze pewnie ten watek pojawial soe tutaj setki razy, ale ja mam pytanie troche od innej strony. Jaka ilosc ubranek mialyscie kupiona dla maluszka na pierwszy miesiac? Ja zakupilam doslownie kilka sztuk rozmiaru 62, ale martwie sie ze przez ulewanie i siusianie nie zdaze wszystkiego wyprac. Podajcie prosze konkretna ilosc body i pajacykow, ktora kupilyscie (pomijam rosniecie dziecka i to ze szybko wyrosnie, chce tylko ie musiec robic prania ca 3 godziny) z gory dzieki:)))

2017-12-14 23:00

Mój mały miał prawie wszystko po 5 sztuk spiochy body pajace kaftanik i starczyło spokijnie

2017-12-14 22:44

Kup 3 pajacyki 56 i 3 pajacyki 62, kilka bodziaków tez w dwóch rozmiarach, bo na początek 62 będzie za duże. jedna ciepła bluza rozmiar 62, 2-3 pary spodenek bawełnianych i pajac na wyjścia gruby bądź śpiworek. możesz sobie sprawić kilk bodów z krótkim rękawem.

2017-09-02 12:19

Nie przewidzisz tego w jakie ciuchy wejdzie maluch np mi wchodził w duże 62 a niektóre dzieci ponad 4 kg i zaś w 56 wchodzą więc różnie to bywa najlepiej mieć trochę za duże niż za male ;)

Konto usunięte

2017-09-02 11:54

Trzeba to oczywiście dostosować do odpowiedniej pory roku jakie Nasz maluszek przyjdzie na świat No także jego wielkości. Oczywiście lepiej mieć troszkę za duże ubrania niż na przykład za małe

2017-08-30 10:26

U nas w rodzinie tykko dziewczynki s teraz wszyscy na raz chłopcy z czego kuzynka mi oddawala ale już nie za bardzo ma jak bo moj 6 i pół miesieczniak jest wielkości jej 1rok 2 msc więc no ten ile się dało to się dało druga kuzynka ma miesiąc starszego od mojego a jest mniejszy od mojego syna więc teraz już kupuje bo wyjścia nie mam . Ta kuzynka co ma ponad rocznego się śmieje że za niedługo to ja będę ubranka jej oddawać.

2017-08-30 09:32

Aleksandra91 Ciebie ponosi z pierwszym dzieckiem, a ja wciąż zdystansowana od sklepów z odzieżą dziecięcą ;) Doktor nam potwierdził, że będzie dziewczynka. Mam same dziewczynki w rodzinie, mnóstwo ubranek po starszych kuzynkach i kupując wyprawkę skupię się na tych rozmiarach na pierwsze miesiące, a potem wszystko na bieżąco.

2017-08-29 22:58

Mam kombinezon i kurtkę. Chyba raczej nie będę kupować dla córci. Póki jest mała niech chodzi po bracie czapeczka i szalik dam różowy i git ;) no chyba , że rozmiar będzie zły, ale po książeczkach zdrowia widzę, że taki sam :) Synek ma kurtkę z poprzedniej zimy miał zawijane rękawy - ściągacze, teraz odwine i bedzie dobra. Mam nadzieję ;)

2017-08-29 22:39

MAM jak masz jeszcze jakąś kurteczkę dla córci to wstrzymaj się z zakupem nowej, w październiku już powinny być przeceny zimowych kurtek...ja tak czekam z kupnem dla mojej...na wyprzedaży w 5.10.15 są aktualnie 4 wzory kurtek chyba....i własni epóki co nie wybrałam z nich żadnej tylko czekam.....nie spieszy mi się też bo dl amałej mam kombinezon na te cłodniejsze dni będzie jak znalazł a potem kupi się kurteczkę.... co do ubranek to faktycznie warto mieć różne rozmiarki do szpitala....ja niby torbe miałam zaopatrywać od rozmiaru 56tak jak dla pierwszej córki ale coś mnie tknęło by wrzucić kilka sztuk co akurat miałam rozmiaru 50..i dobrze zrobiłam bo mała urodziłą się malutka i ten rozmiar 50 był bezcenny ;) lepiej mieć takich małych też z parę sztul