Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

śmieszne sytuacje w ciąży

Data utworzenia : 2017-04-25 17:21 | Ostatni komentarz 2017-12-31 08:25

Zabusia90

2082 Odsłony
24 Komentarze

Hej opiszcie swoje śmieszne sytuacje które Wam się przytrafiły w czasie ciąży. Pośmiejmy się razem w końcu śmiech to zdrowie a szczęśliwa Mama to szczęśliwy Maluszek :):):)

2017-05-05 12:10

U mnie było całkiem zabawnie jak w I trymestrze (tygodnia już nie pamiętam) poszliśmy z mężem do kina. I gdzieś tak po 20 minutach zaczął brać mnie sen. Było w kinie tak miło i ciepło, więc położyłam głowę na ramieniu męża i usnęłam. Obudziłam się na napisach. Tak, męża tak pochłonęła akcja, że nawet się nie zorientował, że śpię. Jak zaczęły lecieć napisy to zapytał się jak podobał mi się film. Tak, tak kochanie był bardzo ciekawy :D

2017-04-26 14:40

Mój mąż jak miałam już spory brzuszek spojrzał na moją bliżne po wyrostku i zapytał a tu co ci się stało? Stwierdził że wczęsniej tego nie widział a blizna na pół brzucha ...zapytałam czy oczy zamykał żeby na mnie nie patrzec...

2017-04-26 12:10

ja już jakieś dwa tygodnie po porodzie wysłałam do swojej siostry zdjęcie usg i zapytałam, czy moja córka jest podobna do tej ze zdjęcia. siostra zaczęła się śmiać i dopiero, kiedy zobaczyła iu mnie łzy w oczach to zrozumiała, że pytam na poważnie

2017-04-26 09:56

Jak byłam w ósmym miesiącu ciąży byliśmy na urodzinach i rozmawiam z koleżanką o ciąży, o tym, że nie długo będę rodzić a z nami stał jej mąż i zdziwiony pyta '' A co Ty w ciąży jesteś, że będziesz zaraz rodzić? ''.

2017-04-25 18:17

A wczoraj moja przyjaciółka mówi że jak już maluszek przyjdzie na świat i moja Mama wymieni zamki w drzwiach a Teściowa zmieni nr telefonu, a Ukochany zacznie brać nadgodziny w pracy to Ona może się maleństwem zająć ale tylko jakiś czas też się śmiałam :):)mam nadzieję że do tego nie dojdzie:P :)

2017-04-25 17:46

U mnie parę dni temu nie było deseru bo zawartość masy naleśnikowej zamiast na patelni znalazła się na podłodze, szafkach cała kuchnia brudna już miałam zacząć płakać, a mój ukochany wszedł, wyszedł po czym wrócił i mówi Kochanie było poczekać na mnie z aranżacją wnętrz i płakałam, ale ze śmiechu:):):)

2017-04-25 17:37

A ogólnie to fajny wątek ;)

2017-04-25 17:37

Nie mogłam podejść pod gorke nad woda i musieli na szybko robić mi jakieś schody ;) A druga sytuacja stalam sobie w biedronce i przypomnialo mi sie ze nie wzielam czegoś wiec wyszlam z kolejki . jak wrocilam stal za nami starszy pan i nie chciał mi odjechać wozkiem zebym przeszła (no nie moglam sie zmiescic brzuchem a był dosyć spory) nawet mnie ładnie skomentował ze wypadaloby schudnac i ze najlepiej działa bieganie i mniej jedzenia . Wyobrazcie sobie minę mojego męża dostał takiej piany ze aż zakupy zostały na tasmie a my pojechalismy do innej biedronki