Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Wielki Piątek w ciąży.

Data utworzenia : 2017-04-14 12:12 | Ostatni komentarz 2017-04-20 22:16

patrycja.87.

1616 Odsłony
21 Komentarze

Witam :) Jak u Was z Wielkim Piątkiem:)? Pościcie w ciąży? Czy może uważacie , że w ciąży ważniejszy jest Dzidziuś i jecie to na co macie ochotę i kiedy chcecie:)?

2017-04-14 13:44

Ja nie poszczę jak raz odpuszczę to nikomu się krzywda nie stanie a nie mogę być głodna przy cukrzycy muszę jeść co dwie godziny i w głównych posiłkach musi być mięso lub rybka poza tym jak czuje ze jestem głodna to mam wyrzuty sumienia ze glodze swoje dziecko a ono jest teraz najważniejsze :)

2017-04-14 13:35

Ja dwa lata temu byłam tuż przed porodem bo urodziłam we wt po Wielkanocy i mięsa nie jadłam. Co do ilościowegm to rzadko zdarza mi się tak objadac żeby nie moc oddychać :-P prawie zawsze mam uczucie że jakby było to bym zjadła jeszcze więc tu raczej tak jak zawsze

2017-04-14 13:21

W tamtym roku urodziłam w środę i w Wielki Piątek byłam jeszcze w szpitalu i wtedy nie poscilam, musiałam jakoś dojść do siebie po porodzie i dobrze się odżywiać żeby karmić i post mnie w tamtym roku ominął.

2017-04-14 12:25

Ja byłam w pierwszych tygodniach ciąży, kiedy przypadła Wielkanoc. Jako, ze męczyły mnie mdłości to mało jadłam, ale nie trzymalam się ściśle postu. Wszyscy mi mówili, ze mnie nie obowiązuje, żebym jadla to na co mam ochotę, ale akurat byłam w takim stanie, ze na malo co mialam ochote;)

2017-04-14 12:20

Ja i w ciąży i przy karmieniu piersią w jadłam zawsze normalnie, może nie opychałam się słodyczami, ale jogurt owocowy jem codziennie i nie odpuscilam nawet wtedy. Szczególnie, że zawsze były to u mnie początki ciąży i miałam wymioty i mdłości, więc jadłam to na co miałam ochotę, no a przy np to już nawet się nie zastanawiałam, bo mleko musi być;)