Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2192 Wątki)

zmiany na skórze BO SPODZIEWAM SIĘ CHŁOPCA?

Data utworzenia : 2017-04-14 12:12 | Ostatni komentarz 2017-12-14 20:32

PaniHerbatka

4160 Odsłony
100 Komentarze

Witajcie mamusie, od jakiegoś miesiąca zauważyłam na twarzy, szyi, dekolcie i plecach krosty (nie trądzik), których nigdy wcześniej nie miałam. Byłam wczoraj u dermatologa i powiedział mi, że to ze względu na to, że spodziewam się chłopca i w moim ciele krążą męskie hormony. Czy któraś z Was tak miała? Szczerze mówiąc trochę zdziwiła mnie ta diagnoza... Co pomogło? Dermatolog zalecił żel i krem antybakteryjny i powiedział, że minie to dopiero po porodzie. A podobno w ciąży z chłopcem się pięknieje ;) P.S. przeszukałam już forum i nigdzie nie znalazłam podobnego problemu :( Może któraś z mam pomoże?

2017-04-14 13:58

Ja jestem w ciąży z chłopcem i nie mam żadnych krostek z tego tytułu. Wydaje mi się ze to moze być wina hormonów jak Ewelina mówi ale nie ze względu na płeć dziecka ;)

2017-04-14 13:25

Pierwsze słyszę o takiej zależności. Byłam w ciąży z chłopcem, byłam w ciąży z dziewczynką i nie widziałam różnicy w wyglądzie skóry

2017-04-14 13:23

Tak samo miałam w ciąży mnóstwo kostek na plecach, a nigdy w życiu ich nie miałam. Urodziłam synka i minęło, ale na ile to było przez to, że w ogóle jestem w ciąży, a na ile miało znaczenie, że to chłopiec to nie wiem:) zresztą ja a ogóle w ciąży miałam okropne problemy z cera

2017-04-14 12:49

Pierwsze słyszę taką teorie... Moze te wypryski, to wina ogólnie hormonów, ktore szaleja w Twoim organizmie w czasie ciąży i to, ze będziesz mieć synka nie ma akurat znaczenia? Nie wiem, ale znalazlam wątek, w którym wiele dziewczyn tez ma problemy z cerą i okazuje się, ze byly w ciąży z chlopcami...choc nie ma wzmianki na temat diagnozy Twojego lekarza;) Moze cos w tym jest... Wklejam link do wątku:) http://lovi.pl/pl/forum/1/810/13