Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Kobieta w ciąży a mężczyźnie Brak ochoty na sex....!?!?!!!!

Data utworzenia : 2017-04-01 08:43 | Ostatni komentarz 2017-06-26 21:21

K.Szmyt

6572 Odsłony
95 Komentarze

Cześć !! taki temat właśnie porusze spotkałyście się z taka sytuacją ? jak sobie z tym dziewczyny radziłyście/radzicie ? Czy partner wytlumaczyl dlaczego nie ma ochoty na sex z kobietą ciężarną ? Mój partner wytłumaczył , że boi się że dziecku zrobi krzywde .. ale to tak naprawde końcówka ciąży i nie wiem co sądzić w sumie o tym :P Jak to przetłumaczyć na swoje :P Przecież to już zaraz koniec ... i dopiero teraz by tak sobie pomyślał ? :) Pozdrawiam czekam na Wasze doświadczenia :))!

2017-04-01 11:15

Mój kolega powiedział, że go żona obrzydza, bo przytyła prawie 30 kg, powiedziałam, że dla mnie nie jest facetem. Oczywiście po porodzie prawie wszystko zarzuciła, ale nie kochali się ponad połowę ciąży. To okropne co facetowi przychodzi do głowy

2017-04-01 10:58

Nie no ogolnie jest dobrze wszystko ok ale dokladnie "jest mu tak dziwnie z brzuchem." duzo mamy czulosci i w ogole ale mam wrazenie ze to moze wyplywac ze jego takiej wrazliwosci ze tam jest dziecko i ja juz jestem pod.ochrona :p nie odczuwam tego tak ze stracilam.na kobiecosci w jego oczach nie...sa pieszczoty jest milo tez sie pokochamy ale juz.mowi ze jest inaczej :p i jak tu zrozumiec :p

2017-04-01 09:54

To mój mąż jest jakiś dziwny, jego właśnie te krągłości bardzo podniecaja. Nie należy do facetów, którzy lubią grube kobiety ale dla niego kobieta musi być kobietą a nie "wieszakiem". Kochalismy się bardzo często i za każdą razą był mega podniecony. Porozmawiaj z mężem szczerze, zapytaj o jego obawy.

2017-04-01 09:54

Mozesz tez swojego uświadomić, ze po porodzie przez 6tyg będzie posucha :) może to go zachęci do działania ;)

2017-04-01 09:52

W pierwszej ciąży miałam bardzo duza ochotę na seks, a maz właśnie mówił, ze dziwnie sie czuje jak mam brzuch... Niby ani razu nie powiedział mi, ze mu się nie podobam, ale trochę tez to tak odczuwałam :( na początku musieliśmy sie powstrzymać od współżycia, ponieważ miałam zakaz wszelkich aktywności fizycznych, a mimo to hormony tak na mnie działamy, ze miałam potworna chcice ;) teraz jestem w drugiej ciąży i na razie jestem zbyt zmęczona(praca,male dziecko i jeszcze ogarniecie domu) wiec seks jest na dalekim końcu moich myśli ;) za to maz ma chcice jak nigdy... Zobaczymy jak będzie później.

2017-04-01 08:51

przed porodem a nie poczęciem :)

2017-04-01 08:50

Nie chce nikogo broń boże obrażać, dla mnie jako położnej Kobiety w stanie błogosławionym są kwintesencja kobiecości i piękna, spotkałam sie jednak z wieloma przypadkami, gdzie kobieta ewidentnie czuła iż straciła w oczach męża na atrakcyjności własnie pod koniec ciąży. Wydaje mi się że obawa o dziecko jeśli się pojawia to zwykle na początku ciąży, obawy te w dodatku zazwyczaj maja kobiety bo one kierują się rozumem a mężczyźni w większości przypadków popędem. Osobiście wydaje mi się że facet, zwłaszcza ten który zapłodnij zgrabna laskę, w chwili kiedy przeobraża sie ona w wieloryba przed poczęciem często gęsto jest w fazie tzw szoku. Kiedys rozmawiałam z mężczyzną ktory przyznał się, że obawa przed tym że jego kobieta będzie już zawsze 5 razy większa od niego spędzała mu sen z powiek. Oczywiście przyznał sie dopiero gdy pieknie wróciła do wagi sprzed ciąży :) Faceci to wzrokowcy, w dodatku lubia dominować :) a jak tu zdominować kobiete która ciężko objąć :)