Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Kobieta w ciąży a mężczyźnie Brak ochoty na sex....!?!?!!!!

Data utworzenia : 2017-04-01 08:43 | Ostatni komentarz 2017-06-26 21:21

K.Szmyt

6573 Odsłony
95 Komentarze

Cześć !! taki temat właśnie porusze spotkałyście się z taka sytuacją ? jak sobie z tym dziewczyny radziłyście/radzicie ? Czy partner wytlumaczyl dlaczego nie ma ochoty na sex z kobietą ciężarną ? Mój partner wytłumaczył , że boi się że dziecku zrobi krzywde .. ale to tak naprawde końcówka ciąży i nie wiem co sądzić w sumie o tym :P Jak to przetłumaczyć na swoje :P Przecież to już zaraz koniec ... i dopiero teraz by tak sobie pomyślał ? :) Pozdrawiam czekam na Wasze doświadczenia :))!

2017-06-26 21:21

w ciąży jak najbardziej sex jest wskazany jeśli lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań . W ciąży nie ma możliwości aby dziecku zrobić krzywdę , dzidziuś w brzuszku podczas współżycia rodziców odczuwa tylko delikatne kołysanie , więc jeśli ciąża nie jest zagrożona szyjka się nie skraca to można śmiało się kochać , nie wszystkie pozycje w ciąży są wygodne i nie można zbyt ostro uprawiać sexu ale jeśli lekarz uzna że dziecku nic nie zagraża , to jak najbardziej bo podobno to nawet dobrze wpływa na samopoczucie dziecka w brzuszku, bo przecież dziecko przejmuje emocje od mamusi jeśli jesteś smutna dzieciątko również jest smutne , jeśli jesteś szczęśliwa dziecko również . więc jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań śmiało możecie pozwolić sobie na trochę przyjemności .

2017-04-21 13:12

Mężczyzna czasami boi się kochać z kobietą w ciąży bo boi się zrobić krzywdę dziecku lub mamie, boi się że może (dotknąć) lub za mocno nacisnąć, szturchnąć szyjkę macicy i może wywołać skurcze, boi się że kobieta może zacząć krwawić. Najlepiej jest wtedy rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać, na początku możecie się zacząć kochać w pozycjach w których penetracja jest bardzo płytka, wtedy mężczyzna się przekona że nie robi Ci krzywdy.

2017-04-20 22:44

Ja pezeczytam wieczorem jednaw ciagu dnia z trzy a wieczorem po przeczytaniu spiewam bo musze swiatlo zgasić zeby chcial zasnac...i tak kilka,razy zaspiewam kolysanke a potem tylko po cichutku nuce

2017-04-20 22:32

Czytanie dziecku jest ważne. Mimo że wydaje nam się że nas nie słucha jednak to bardzo mylne. Dzieci może nie do końca rozumieją ale słuchają a jaki tworzy się piękny rytuał. My jak na razie czytamy w ciągu dnia ale dużo i często. Mamy krótkie bajki i wiersze i je ciągle czytamy. Czytając powinnyśmy wolno i wyraźnie wtedy dziecko rozwija swoją mowę i uczy się słownictwa.

2017-04-20 20:53

Kiedyś kiedyś, jakieś 20 lat temu męża siostra czytała bajki przez tel swojemu bratu, ona gdzieś wyjechała, a on nie mógł zasnąć bez jej głosu, rachunek za komórkę kosmiczny. ;) Ty Aleks w dzisiejszych czasach chociaż rachunek będziesz miała niski ;)

2017-04-20 20:43

My mamy kilka cegieł...na razie czytamy Andersena ale takie skrocone wersje,bo Królowa Sniegu miala 10 stron z obrazkami,ale juz ponad 150 stron przeczytane i nie odpuszcZam,tylko sie zastanawiam kto bedzie czyral jak pojde do,szpitala...chyba przez telefon na głośnomówiący skoro bawi go jak mu tata czyta,hehe

2017-04-20 14:36

Ja córce kupiłam grubą książkę baśni i legend:) u nas nie ma spania bez czytania książki:) od zawsze to było w naszym rytuale i tak już zostało :) nigdy przy bajce nie zasnęła, ale lubi słuchać bajek i potem gasi małe światełko nocne i wtedy idziemy spać;)

2017-04-20 11:30

mojej malej opowiadam historyjki o kotku filemonku i ciagle te same :p i lubi ale moze wezme jakas ksiazke ooo.chcialabym dzieci z bulerbyn.:D ale w domu mam tajemniczy ogrOd i chyba od tego zaczne:p