Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Mam problem z rostępami... Co polecacie??

Data utworzenia : 2017-03-03 14:21 | Ostatni komentarz 2017-03-04 23:28

Angelina404

1199 Odsłony
15 Komentarze

Użwałam specjalnego kremu firmy Plamer's ogólnie nie polecam... mi działał na początku teraz mam już widoczne rozstępy... i dziewczyny z uczelni polecały mi oliwki dla dzieci... Kupiłam johnson's baby i nie wiem działa ?? Piszcie polecajcie. Dziękuje i pozdrawiam

2017-03-04 11:28

Kochana, ja mam tendencję do rozstępów, al Ewa dużo mniejsze od kiedy używam olejku monoi i arganowego, kokosowego, z dzikiej róży- co Ci bardziej pasuje musi być tylko 100% najlepiej bio- cena niższa niż te preparaty typu Palmers :) ja korzystam z biochemi-urody. Po jakimś czasie rozstępy są mało widoczne :)

2017-03-03 21:00

Ja widzę poprawę wyglądu rozstępów po stosowaniu pharmaceris na istniejące rozstepy

2017-03-03 20:25

Nie chce cie straszyć ale jeśli będą się miały pojawić rozstepy to i tak się pojawia . ja uzywalam wszystkiego co się dało droższe , tańsze , babcine sposoby itp nic nie pomogło ale po ciąży są one mniej widoczne .

2017-03-03 20:17

Od początku ciąży, mimo że brzuszka jeszcze nie było używałam czystego oleju arganowego. Nie pojawiła się u mnie ani jedna zmiana na brzuchu! Ważne było dla mnie, żeby kosmetyk był naturalny, a ten to 100% czystego oleju. Należy tylko pamiętać, żeby miał certyfikat eco cert i był wyprodukowany w Maroko. Co do palmersa to wg mnie zbyt intensywnie pachnie, co przeszkadza szczególnie w ciąży... Na koniec ciąży dostałam też olejek na rozstępy z Rossmanna i zdarzało mi się go używać na zmianę z arganowym. No i muszę przyznać, że pięknie pachniał - nawet dla mojego wyczulonego nosa ;) Generalnie trzeba dbać, by skóra zawsze była nawilżona i uważać na gwałtowny wzrost wagi, bo wtedy żaden kosmetyk nie pomoże, jeśli skóra za szybko się rozciągnie...

2017-03-03 19:44

Polecam wątek http://lovi.pl/pl/forum/1/364/1

2017-03-03 15:42

Generalnie czasem stosowanie najdroższych i najlepszych kremów nie pomoże - chociaż może bez nich rozstępów byłoby dużo więcej? Najważniejsze jest to żeby smarować się regularnie, nawet 2 - 3 razy dziennie, tak aby skóra była bardzo dobrze nawilżona. A to czym się smarujemy to już jest mniej ważne. Ogólnie dobre są naturalne olejki takie jak olej kokosowy czy też oliwa z oliwek. Są naturalne, bez konserwantów i innych niekorzystnych składników a bardzo dobrze nawilżają i ujędrniają skórę. Oliwki dla dzieci też nie są złym pomysłem, mają łagodny skład i ładnie pachną a dodatkowo dobrze natłuszczają skórę. Jeżeli chodzi o kremy i olejki na rozstępy to już trzeba wybrać to co będzie dla nas najlepsze jeżeli chodzi o konsystencje, zapach itp. Ważne żeby to były produkty przeznaczone dla kobiet w ciąży, będziemy mieć wtedy pewność że nie będzie w nich składników, które mogą szkodzić dzieciom w naszych brzuchach :)

2017-03-03 14:30

http://lovi.pl/pl/forum/1/7270 Poczytaj tutaj