Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Mam problem z rostępami... Co polecacie??

Data utworzenia : 2017-03-03 14:21 | Ostatni komentarz 2017-03-04 23:28

Angelina404

1198 Odsłony
15 Komentarze

Użwałam specjalnego kremu firmy Plamer's ogólnie nie polecam... mi działał na początku teraz mam już widoczne rozstępy... i dziewczyny z uczelni polecały mi oliwki dla dzieci... Kupiłam johnson's baby i nie wiem działa ?? Piszcie polecajcie. Dziękuje i pozdrawiam

2017-03-04 23:28

Przy pierwszej ciąży i teraz w drugiej używam oliwki dla kobiet w ciąży firmy Babydream, dostępne tylko w sklepach Rossmann, nie mialam i nie mam ani jednego rozstępu, jest niedroga i bardzo wydajna, mi 2 opakowania starczyly na całą ciążę, szczerze polecam.

2017-03-04 22:48

Według mnie jeśli już są rozstępy to żadne wcieranie kremów, oliwek za wiele nie pomoże. Jednak warto robić sobie peelingi podczas kąpieli i nakładać oliwkę po kąpieli na jeszcze mokrą skórę (podobno wtedy lepiej się wchłania) dla uelastycznienia skóry, jeszcze zanim wyjdą rozstępy, od razu gdy dowiemy się o ciąży, wtedy ciało będzie bardziej przygotowane do "rozciągnięcia się". A jeśli chodzi o takie rozstępy, które już są to warto skonsultować się z dobrą kosmetyczką. Są różne zabiegi, które można wykonać i są skuteczne (nie można wtedy karmić piersią) ale niestety też drogie...

2017-03-04 22:11

Jestem w 7 miesiącu ciąży i już trochę przetestowałam kosmetyków na rozstępy. Pierwszy kosmetyk , właściwie cała seria była z firmy Palmers, po olejku dostałam wysypki , rozumiem ,że każdy ma inną skórę , ale powinien to być delikatny kosmetyk dla kobiet w ciąży. Obecnie używam kremu firmy Mustela do piersi i nakładam go również na piersi i uda oraz olejek z linii żurawinowej Pat&Rub, wchłania się szybko , nie zostawia śladów na ubraniach. Ma dość specyficzny zapach więc jak któraś z Was jest bardzo wrażliwa na zapachy to raczej odradzam. Ale w 100% jest naturalny! Używam też kompresu na piersi z firmy Perfecta. Nawilżam też brzuszek balsamem firmy Uriage, dostępny jest tylko w aptekach, ma świetną konsystencję i jest bezzapachowy.

2017-03-04 16:29

U mnie to rodzinne, mam na łóżku łydkach, piersiach i wokół pępka te najgorsze., ale widzę poprawę po pharmaceris

2017-03-04 15:50

Ja stosowałam oliwki, kremy i balsamy na rozstępy już od 4 miesiąca i cały brzuch mam w cętki... jeśli ktoś ma do tego predyspozycje to cud krem nie pomoże, ale oczywiście warto stosować regularnie.... U mnie w rodzinie nikt nie ma, oprócz oczywiście mnie...

2017-03-04 14:56

http://lovi.pl/pl/pregnancy-and-childbirth/526 w artykule punkt czwarty o roztepach :-)polecam tez przeczytać caly artykul :-)

2017-03-04 12:51

Moim zdaniem najważniejsza jest systematyczność , a nie cana kremu:) Skóra po prostu musi być ciągle nawilżona , więc 2-3 razy dziennie smarujemy :) W pierwszej ciąży syosowałam bielenda sexy mama i oliwki bambino i nie mam ani jednego rozstępu. Teraz mam oliwkę z nivea baby i właśnie balsam z palmersa i ja osobiście bardzo go lubię. Jestem teraz w 5 m-cu i nadal nie mam rozstępów. Przyznam , że przygotowywałam skórę przed ciążą dużo ćwicząc i smarując już wtedy skórę kremami ujędrniającymi.

2017-03-04 12:11

Patrissa, potwierdzam! Cena dużo niższa - nie płacimy za reklamy itp. A używa się naturalnych składników! Poza tym olejki są bardzo wydajne , wystarczy niewielka ilość, żeby posmarować cały brzuszek!