Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

37 tydzień rozwarcie 2cm ,3cc, bóle

Data utworzenia : 2017-02-24 14:56 | Ostatni komentarz 2017-02-25 11:30

Dzelka1992

1711 Odsłony
9 Komentarze

Witam jutro zaczyna mi się 37 tydz od 2 niecałych tyg mam rozwarcie na 2 cm brzuch mi się stawia cały czas robi się twardy jak kamień skurcze przepowiadajace uplawy w dużej ilości białe czop w średniej ilości wypadł mi 3 tyg temu tak myślę że to to ponieważ zbita kulka najpierw biało żółta a później bezbarwna ciągle wizyty w toalecie trudności ze spaniem ból pochwy brzucha przy każdym przywracaniu na bok ustaloną Cc mam na 10 marca tylko już jest naprawdę ciężko czy wytrzymam do terminu ciąża zagrożona od samego początku praktycznie zbędne komentarze proszę zostawić dla siebie Będzie to moje 3 cc Ale dwie poprzednie ciąże różne więc można zwariować w żadnej wody mi nie odeszły Czy ktoras z was podzieli się wiedzą z góry dziękuję

2017-02-24 15:36

Nie piszesz nic o szyjce.Czy się skróciła?Takie rozwarcie można mieć długo.Skurcze przepowiadające masz a może to już są porodowe? Myślę,że powinnaś leżeć,odpoczywać,nie przemęczać się,aby dzidziuś był jak najdłużej w brzuszku.Poród lada moment a do 10 marca jeszcze trochę. A nie mogłabyś zadzwonić do lekarza albo pojechać na KTG do szpitala.Tym bardziej,że to ciąża zagrożona -jak napisałaś.Może byś już została w szpitalu i pewnie urodziła wcześniej. Ja tak zwlekałam w drugiej ciąży,że dwie godziny przed porodem pojechałam do szpitala. Wcale nie myślałam,że za chwilę urodzę.