Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Różyczka ryzyko zarażenia

Data utworzenia : 2017-02-18 19:58 | Ostatni komentarz 2017-02-26 22:24

M.Skura

3239 Odsłony
82 Komentarze

Właśnie wróciłam z imprezy rodzinnej, na której było masę osób w tym mój wujek i jego syn. Jak się na koniec imprezy dowiedziałam mogli oni być zarazeni różyczką. Myślę sobie aha, fajnie że są na tyle inteligentni, że dopiero teraz mi o tym mówią. Dodam, że nie pamiętam czy bylam za młodu szczepiona. Mam zamiar iść we wtorek do lekarza. Myślicie że wyśle mnie na jakieś badania? Czy rozyczke da się wykryć tak szybko? Jestem w 20 tc i wlasnie naczytalam się jak poważne skutki uboczne mogą wystąpić u dziecka. Wrrrrr dlaczego ludzie są tak nieodpowiedzialni?! Może to ja jestem jakas przewrazliwiona?! Ratuuuunkuu:

2017-02-26 22:24

Bo młode mamy się tak do tego rozszerzania diety spieszą a te które już są mamami starszakow czekają z doświadczenia wiedzą że później to lepiej

2017-02-26 22:07

Na forum można się wiele dowiedzieć a później można tą wiedzę przekazać dalej np.koleżanką. Jedną przekonywałam do karmienia piersią a drugą ,aby za szybko nie zaczynała dokarmiać syna.

2017-02-26 22:03

Nie ma to jak mamuśki na.necie

2017-02-26 21:57

To prawda, Ja tez uwielbiam to forum, a i mój mąż czasami zaglada mi przez ramie co pisze. Czasami sie ze mnie śmieje, czasami denerwuje jak za często tu siedze a kiedy indziej jest pelen podziwu jak cos mu tłumaczę i dodaje ze wiem to z forum;)Nie wierzyl ze można dowiedziec sie tu tylu ciekawych rzeczy;)

2017-02-26 14:13

Najlepiej pytać właśnie mam, które mają juz doświadczenie i całkiem możliwe że przechodziły przez podobne sytuacje. Jak tu sobie teraz radzić bez internetu?! Hehe :d

2017-02-26 11:52

Raz jak niunia miała atak płaczu i mój małż ją nosił sięgnęłam po tel zapytać moich mam na dbałam co podają na bóle brzuszka to mnienie opieprzył na co mu warknęłam ,że gdyby nie tel to by nie wiedział co mai jechać kupić w aptece

2017-02-26 10:53

Lepiej na forum zapytać niż dzwonić z każda "pierdołą" do lekarza ;)

2017-02-26 08:07

Mama mój także czasami do mnie: "To weź zapytaj tam na swoim forum, może coś podpowiedzą."