Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

40Tydzień.Glòwka dziecka(-3)

Data utworzenia : 2017-02-17 10:01 | Ostatni komentarz 2017-02-22 16:25

Emilia-1994

1615 Odsłony
21 Komentarze

Bylam dziś w szpitalu na ktg.Byłam badana przez lekarza i w opisie wizyty napisal:zapis ktg prawidłowy,szyjka 2-1-1,główka(-3) . Dopiero w domu spojrzałam na opis i.nie wiem co znaczy opis tej główki.Moze ktoras z was tak miala i.moze mi pomoc?Kolejna wizyta dopiero w poniedziałek.;)

2017-02-22 16:25

Grunt to dobre nastawienie

2017-02-22 15:45

Nie martw się to lada chwila już:) jak jesteś już tyle po terminie:) u mnie mówili , że nie urodzę w dany dzień , a po oksytocynie chwilka i już Mała była z nami:))

2017-02-22 15:14

Dziękuję wam bardzo za wszystkie rady ;) Mam nadzieję ze pozytywne myślenie jak najbardziej mi pomoże ;))

2017-02-22 13:34

Emilia dasz radę. Podpowiem Ci jak mi udało się przeżyć poród.Otóż koleżanka powiedziała mi,,że w momencie skurczu mam myśleć tak-"teraz jeszcze nie boli, wytrzymam" i tak za każdym skurczem.W myślach mów sobie,że dasz radę ,to jeszcze nie boli ,największy ból dopiero przede mną.Cały czas musisz czekać na jeszcze większy ból.Największy ból nie zdąży nadejść,bo szybciej pojawi się dzidziuś na świecie.Takie nastawienie mi pomogło. Gdy będzie Ci naprawdę ciężko to pomyśl sobie,że za chwilę zobaczysz swoje maleństwo to największe szczęście.

2017-02-22 13:04

No to bardzo duze pocieszenie.Staram sie myslec pozytywnie ;) Moze to cos pomoze ;) Oby mały sie urodził na dniach bo juz wszyscy nie.mozemy sie doczekac aby go zobaczyc ;)

2017-02-22 13:01

Nie bój się, to nie takie straszne jak mówią. Już raz tu pisałyśmy, że Polacy to naród narzekaczy i kobiety lubią ponarzekać jaki to ciężki poród miały. Powiem tak skurcze bolą jak okres , jak oddychasz głęboko nosem wciagasz wypuszczasz ustami to przynosi ulgę, parte skurcze nie bolą, nacinanie nie boli, pękanie nie boli bo wszystko dzieje się na oparciu, parcie łożyska nie boli. Szycie w znieczuleniu. Potem przeciwbólowe. Sama więc widzisz, że nie taki poród straszny. Ale wiadomo każda się boi przed

2017-02-22 12:56

Mycie okien nic nie dalo,schody tez nie.A na seks nie mam możliwości bo narzeczony wyjechał w delegacje.Małemu sie po.prostu nie spieszy.A juz nie moge sie doczekac a jednoczesnie sie coraz bardziej boje porodu.Pierwsze dziecko .

2017-02-22 12:49

Emilia to może zastosuj 3xS schody, szyby, seks. Jest jeszcze sposób z jakims olejem stosowanym na zaparcia kupuje się w aptece powoduje skurcze jelit i poród się zaczyna