Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Kolka jelitowa

Data utworzenia : 2016-12-19 20:41 | Ostatni komentarz 2016-12-27 14:25

Agnieszka.Owczarska

6558 Odsłony
19 Komentarze

Dziewczyny, macie jakieś sposoby na tą dolegliwość? Te straszne bóle brzucha zwalają mnie nie raz z nóg. Pierwsze takie bóle dostałam w 24 tyg. ciąży trafiłam do szpitala, myślałam że coś z maleństwem a tu co, wszystkie badanie ok. 3 dni w szpitalu z no spą, luteiną i magnezem. Po powrocie do domu za 4 dni to samo. Wiem ważna jest lekkostrawna dieta, naprawdę staram się jak mogę, ale te bóle są nie raz tak uciążliwe że aż kręci się w głowie. Jestem teraz w 28 tyg ciąży, piję colon C, czasem jak muszę to zażyje no spę, herbatki ziołowe też coś pomagają. Ale może macie jakiś lepszy sposób? Bo zaczynam się załamywać, patrząc do lodówki zastanawiam się 10 razy zanim coś zjem aż się odechciewa. Na wigilii chyba sam kompot z suszonych śliwek wypije:(

2016-12-20 09:39

Od zwykłej no spy lepsza jest no spa forte ale na nią lekarz musi przepisać receptę .

2016-12-20 09:37

Najlepiej brać no spe, działa rozkurczowo. Espumisan też możesz brać ale po konsultacji z lekarzem, żeby nie wziąć za dużo. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem, może też pozwoli Ci na jakieś herbatki ziołowe, ale z nimi też trzeba uważać(niestety)

2016-12-19 21:38

A espumisan probowalas? Czasem lekarze pozwalają go brac. Ale tak to z lekow chyba nic wiecej nie mozna. A ginekolog co na to?