Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

po latach oczekiwania w końcu szczęscie...

Data utworzenia : 2016-11-16 14:11 | Ostatni komentarz 2016-11-17 09:01

aniorek86

1155 Odsłony
12 Komentarze

opiszcie swoje pierwsze reakcje gdy juz człowiek traci siły i nadzieje na wymazone maleństwo a tu po kilku latach niespodzianka

2016-11-16 19:20

U nas prawie rok starań, ale wyszlismy z załozenia co bedzie to bedzie, nie "spinalismy" sie bo wiedzielismy ze to tylko moze przeszkodzic :) Ale i tak byl szok jak na tescie zobaczylam 2 paski, a maz do konca dnia w pracy nie mogl sie juz skupic :D

2016-11-16 19:09

W naszym przypadku córeczka ma prawie 4 latka zaszlam w ciążę z nią w pierwszym miesiącu starań :-) Teraz gdy chcemy drugiego maluszka juz nie jest tak łatwo ponad rok się staramy jestem po 4 poronieniach wszystkie w etapie do 10 tygodnia teraz jestem na etapie robienia badan jestem juz tym zmeczona ale bardzo chce mieć drugiego maluszka

2016-11-16 17:40

U mnie kilka miesięcy starań i ryk jak dostawałam okres. A co dopiero lat.... Pierwsza ciąża dwa miesiące starań szczęśliwe rozwiązanie, więc myślałam, że druga ciąża podobnie będzie a tu nie ma i nie ma...... Gratuluję Ci serdecznie szczęścia

2016-11-16 17:06

U mnie może nie lata, bo 1.5 roku, ale pierwsza reakcja mimo oczekiwania było przerażenie. Być może to już działały hormony, ale bałam sie, że jednak sobie nie poradzę, że muszę w ogóle urodzic, choć przecież doskonale zdawałam sobie z tego sprawę.