Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

paznkocie hybrydowe na sali porodowej? czy to jest jeszcze zakazane?

Data utworzenia : 2016-11-04 16:01 | Ostatni komentarz 2016-11-06 21:28

carolinee

1572 Odsłony
13 Komentarze

hej dziewczyny pytanie z serii dziwnych ale przypadkiem ost dowiedziałam się że koleżance kazali zmyć paznokcie przed porodem? czy to jest taka norma czy wymysł konkretnej położnej? jestem troche zdziwiona takim obrotem sprawy tym bardziej że wszystko idzie nam z postępem i nie wiem czy takie rzeczy są jeszcze możliwe

2016-11-06 21:28

okej nie będę się przenosiła do innych wątków bo pomocne mi były tutaj Wasze odpowiedzi, dzięki serdeczne

2016-11-06 16:34

Dziewczyny pisalam przed chwila aby się przenieść do wątku powyżej tam juz jest ten temat poruszony

2016-11-06 15:43

przede wszystkim idąc do szpitala należy mieć naturalną płytkę i to nie dlatego, że lekarze "zdziwiają" ale dlatego, że robiąc Ci np. saturację aparatura po prostu "szaleje" i nie daje miarodajnych wyników reszta tak jak wyżej .kolor paznokci ma znaczenie.. o ile zwykły lakier zmyją tak z hybrydą mieliby nielada problem :)

2016-11-06 15:22

Najlepiej zadzwonić do szpitala w ktorym ma pani zamiar rodzic i zapytac naprwno pani odpowiedzą i wiadomosc z pierwszej ręki :)

2016-11-06 15:15

Ewagra zapraszamy do wątków które zostały wymienione powyżej

2016-11-06 14:55

Z jednej strony paznokcie powinny byc niepomalowane, tak by lekarz mógł po wyglądzie płytki ocenić ewentualne zaburzenia w pracy organizmu rodzącej kobiety. Na pewno pomalowane paznokcie nie są żadną przeszkodą podczas porodu i nikt nie będzie kazał nam ich szybko zmywać ( co w przypadku manicure hybrydowego nie jest takie łatwe) :), są inne techniki by ocenić stan zdrowia pacjentki. Jeżeli jednak chcemy zrobić wszystko by jak najlepiej przygotować się do tego wydarzenia to polecam zdecydować się np. na bezbarwną odżywkę. Ja mam taki zamiar, a póki co jeszcze szaleję z kolorami.

2016-11-04 23:28

http://lovi.pl/pl/forum/1/6308/1 http://lovi.pl/pl/forum/1/4607/1 W podanych wątkach znajdziesz opinie mam na podany temat :)

2016-11-04 19:27

Silver ma rację, dopiero co pisaliśmy o rzęsach i tam też było o paznokciach. Jak zakładasz nowy wątek to może warto poczytać lub wyszukać w wyszukiwarce:( NAprawdę robi się okropny bałagan. A poprzez założenie nowych wątków, do których nie wiadomo czy w ogóle zaglądasz, sądząc po tym jak nie reagujesz na komentarze, nagrody nie zdobędziesz. To jest forum, które ma nam pomagać, w naszych problemach a nie wyścig kto najwięcej wątków założy:(