Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Okres po poronieniu..

Data utworzenia : 2016-08-10 22:38 | Ostatni komentarz 2017-03-09 11:41

M.Dobrzanska

2301 Odsłony
7 Komentarze

Dziewczyny 4 tyg temu niestety poronilam. Po wyczyszczeniu macicy krwawilam jeszcze przez tydzień. Powiedzcie mi kiedy mogę spodziewać się okresu? Dziś mija równe 4 tygodnie od zabiegu. Pozdrawiam

2017-03-09 11:41

Po poronieniu organizm oczyszcza się tak samo jak po porodzie czyli około 6 tygodni i dopiero po tym czasie następuje już normalny regularny okres bynajmniej ja tak miałam po poronieniach.

2017-03-03 18:43

U mnie też po ok 6 tyg. był bardzo skapy. myślę ze każdy organizm inaczej przechodzi. trzeba czekać. pozdrawiam.

2016-08-11 13:55

Witam! Ja miałam zabieg 15 czerwca po poronieniu i miesiączkę dostałam prawie 7tygodni później (cykl trwał 46dni)....A po zabiegu krwawiłam 2 dni,a potem tydzień później miałam plamienie trwające 3dni....no i znowu tydzień przerwy i znowu 3 dni plamienia a potem już był spokój do samej miesiączki.

2016-08-11 12:25

Ja pamietam ze poronilam samoistnie w 6 tygodniu byla to data 2.11 a okres dostalam 22 stycznia dopiero ale ja mialam powiklania bo mnie nie wyczyszczono i pecherzyk zostal we mnie co dopiero wylecial wraz z miesiaczka po lekach na jej wywolanie. I odrazu po tym pierwszym okresie zaszlam w druga ciaze i aktualnie jestem w 29 tygodniu...

2016-08-11 12:03

Ja dostałam okres po jakichś pięciu tygodniach, ale tak jak piszą dziewczyny to indywidualna kwestia i każda z nas może dostać w innym terminie, organizm musi dojść do siebie

2016-08-10 23:09

Witaj Kochana! Miesiączka po poronieniu to oczywiście indywidualność każdej kobiety. Zależy to przede wszystkim od okresu w którym wystąpiło poronienie. Zależne jest to od stężenia poziomu beta- hCG we krwi. W pierwszym okresie ciąży poziom tego hormonu jest bardzo wysoki, a co za tym idzie wyrównanie gospodarki hormonalnej wydłuża się. Umowny przedział wystąpienia miesiączki po poronieniu to od 4 do 6 tygodni. Także spokojnie, poczekaj jeszcze około 2 tygodni, jeżeli w tym okresie nie wystąpi miesiączka skonsultuj się z lekarzem. Bardzo mi przykro, trzymaj się i nie poddawaj się . POZDRAWIAM !

2016-08-10 22:46

Nie chce w błąd wprowadzić ale z tego co pamiętam ja dostałam po ok. 40 dniach, generalnie przy wypisie lekarz poinformował mnie, ze do 6 tyg wszystko powinno wrócić do normy. Każda kobieta jest inna, wiec myślę że masz jeszcze czas.