Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2183 Wątki)

Fenoterolki

Data utworzenia : 2013-04-15 15:59 | Ostatni komentarz 2014-03-02 13:29

Magda-1982

8927 Odsłony
35 Komentarze

Witam Mamy leżące na fenoterolu. Nic przyjemnego ale dzieki temu nasze dzieci mogą się urodzić znacznie później.Ja od 26 tygodnia byłam na fenoterolu, najpierw szpital i pompa fenoterolowa, póżniej leżenie w domu i co 1,5 godziny tabletka i tak do 37 tygodnia ale sie udało urodziałam siłami natury zdrowego chłopca. A wiec mamusie głowy do góry, trochę cierpliwości i powinno być dobrze.

2013-09-03 11:57

No i niestety ale przypomniałam sobie co to znaczy uczucie po fenoterolu :( Skróciła mi się bardzo szyjka, do tego pojawiają się dosyć intensywne skurcze, na KTG wyglądało to jak pagórek, któremu za chwilę wykresu zabraknie ;(

2013-04-16 15:11

Witam :) Widzisz nawet zapomniałam o tym uczuciu. Tak pierwsze dni to jakbym na haju była :)) ale potem minęło jak ginekolog zwiększył mi dawkę isoptinu :) Pozdrawiam

2013-04-15 23:00

A witam, witam :) ja tez łykałam to paskudztwo :) od 21 tygodnia do 37. W szpitalu na pompie byłam 3 razy. Najgorszy jest ten pierwszy raz, kiedy to drży całe ciało, nie można utrzymać łyżki.. Nie wiem czy masz podobne doświadczenia, ale dla mnie był to dramat, chodziłam z całym łòżkiem.. Tętno 130 uderzeń na minutę. Jeszcze po połknięciu Isoptinu było jak cię mogę, ale do domu mi tego nie przepisano i minęło trochę czasu zanim się organizm przyzwyczaił i ręce przestały drżeć. Ale człowiek zrobiłby wszystko, żeby maleństwo było bezpieczne :-)