Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Fenoterolki

Data utworzenia : 2013-04-15 15:59 | Ostatni komentarz 2014-03-02 13:29

Magda-1982

8828 Odsłony
35 Komentarze

Witam Mamy leżące na fenoterolu. Nic przyjemnego ale dzieki temu nasze dzieci mogą się urodzić znacznie później.Ja od 26 tygodnia byłam na fenoterolu, najpierw szpital i pompa fenoterolowa, póżniej leżenie w domu i co 1,5 godziny tabletka i tak do 37 tygodnia ale sie udało urodziałam siłami natury zdrowego chłopca. A wiec mamusie głowy do góry, trochę cierpliwości i powinno być dobrze.

2014-03-02 13:29

Carol86, niestety moje dziecko odkąd się urodziło wymiotuje codziennie przy każdym karmieniu (czasem po 5 razy przy karmieniu)... Ogólnie jest zdrowe, tzn, testy z krwi są prawidłowe, ale ma taki refluks (pół roku,) że już nie daję rady. Nikt z rodziny o czymś takim nie słyszał... Wbrew zapewnioniom firmy, Fenoterol ma wpływ na płód i to jest pewne, ale w różnych przypadkach będzie to wyglądać inaczej. Byłam w bardzo złym stanie i nie kontrolowałam tego, co mi podawano, a teraz się zastanawiam, bo nie jest OK.

2014-03-01 21:52

Ja zaczęłam rodzić dopiero dwa tygodnie po odstawieniu.

2014-03-01 21:37

jakie podejrzenia beatrice? tzn. ja mialam fenoterol, po odstawieniu od razu skurcze sie zaczely a urodzilam po tygodniu od odstawienia... moj synek dobrze sie rozwija, jeszcze sam nie siada, ale na to przyjdzie czas, ogolnie sam siedzi, jest silny, zasuwa na brzuchu az milo ;)

2014-03-01 19:25

Fenoterol to bardzo silnie działający lek, jak wiadomo, więc oczywiste jest to, że stosuje się go tylko w nagłych i koniecznych przypadkach... Współczuje kobietom, na których tak "lekarze," jak to opisuje Silje eksperymentują. A czy któraś z Was widzi jakieś skutki uboczne na dziecku po stosowaniu Fenoterolu w czasie ciąży? Od dłuższego czasu mam pewne podejrzenia...

2014-02-25 17:28

Ja przez ten fenoterol to bym się przejechała, i dziecko pewnie też. Wszystko przez kretyna a nie lekarza. Dowalili mi taką dawkę, że nie byłam w stanie łyżki utrzymać w ręce, bo tak mi się trzęsły. A wszystko przez to, że trafiłam do szpitala, w którym się traktuje rodzące jakby na taśmie produkcyjnej były. Okazało się, że fenoterol nie był mi w ogóle potrzebny. Tu macie głośną historię, ja miałam więcej szczęścia niż pani Ewelina, a wylądowałam pod "opieką" tych samych lekarzy i tak samo jak ona nie wiedziałam nic i o niczym mnie nie informowano. http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-9-miesiacu-stracila-syna-teraz-walczy-o-sprawiedliwosc,114594.html

2014-02-25 10:17

Wicie może co wprowadzono jako zamiennik fenoterolu? Ja parę dni po odstawieniu miałam przy sobie córeczkę. Jak tylko zaczęły się skurcze poród przebiegł błyskawicznie.

2013-11-24 17:44

Ach, to oczekiwanie na rozwój wydarzeń :) Niedługo Wasze maluszki będą z Wami, czego życzę z całego serca. Pozdrawiam. Co do tych skurczy, to tak naprawdę mogą tak się pojawiać i znikać, jednak w pewnym momencie odczuwa się większe natężenie i zaczyna się odczuwać bolesne skurcze, coraz częstsze.

2013-11-24 10:30

Ewcia mam podobnie, też brzuch często twardnieje, zwłaszcza jak za dużo pochodzę. Miałam dwa dni kryzysu kiedy skurcze pojawiały się co 10 min i cały brzuch obolały, już miałam do szpitala jechać ale minęło i teraz czekam.