Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Guz w brzuszku u płodu w 32 tyg. ciąży

Data utworzenia : 2016-02-10 10:46 | Ostatni komentarz 2016-12-29 12:15

pujia

3475 Odsłony
23 Komentarze

Witam Czy ktoras z przyszlych mam dowiedziala sie o guzie u maluszka w trakcie ciazy jestem przestraszona u mnie wszystko bylo wporzadku do czasu ostatniego usg ktore wykazalo 3,6cm guza w okolicy brzuszka za 2 dni mam kolejne i nie wiem czego sie spodziewac pomocy =[

2016-12-29 12:15

Pujia, czy konsultowała już Pani wynik afp z jakimś specjalistą? Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Zycze zdrowka dla córeczki! pozdrawiam!

2016-12-10 14:06

Witam. Czyli jednak sie nie wchlonelo u córeczki, bardzo mi przykro. Dobra wiadomość, ze guz tak znacznie się zmniejszył, ale wynik afp rzeczywiscie moze niepokoić. Konsultowala Pani z kimś ten wynik? Nie zawsze moze oznaczać najgorsze. Choc wierze, ze sie Pani martwi. Najlepiej jak najszybciej to skontrolowac i prosze nie stresować sie na zapas. Ja nie kontrolowalam jeszcze córki. Nasza Pani doktor powiedziala, ze skoro po porodzie usg nic nie pokazalo a miala robione 2 razy, to narazie nie ma potrzeby, chyba ze bardzo chcemy. Córka ma 13 miesiecy i w przyszłym roku na pewno to skontroluje. Zycze dużo zdrowka dla coreczki, oby wszystko bylo dobrze! Trzymam kciuki!

2016-12-10 13:37

Witam czy kontrolowala juz to pani u nas 8 miesiąc ma córka co 3 miesiace jezdzimy do chirurga wykonujemy usg guz zmiejszyl sie z 5 cm na 0.5cm obecnie kazani nam wykonać stezenie afp wynik jest poza normą zaczynam sie znowu bać o zdrowie córki

2016-04-19 15:13

U nas w ok30 tyg tez wykryto torbiel jajnika u corki-3 cm, potem przez kolejne usg nie rosl. Po porodzie mieli zdecydowac jak bedzie wygladac leczenie, ale na szczęście po porodzie okazalo sie ze torbiel sie wchlonela. Obecnie córka ma 5 mies i narazie nie kontrolowalismy tego ale do ukonczenia roku chcemy sprawdzic czy nic sie pojawilo. Znajomych syn mial dwa torbiele w glowce kazdy po ok 1 cm ktore tez sie wchlonely po porodzie.

2016-03-09 11:37

pujia ja również trzymam z aWas kciuki i za malutką, wszystko będzie dobrze, spokojnie :-) przynajmniej wiesz co to jest i ja bym chyba była spokojniejsza. Będzie dobrze, do 7 kwietnia już niedaleko.

2016-03-09 10:27

Puija, będzie dobrze zobaczysz. Bardzo mocno trzymam kciuki za Twoją kruszynkę i życzę, duuuuuże zdrówka dla was!

2016-03-08 21:02

Pujia - trzymam za Was mocno kciuki a jednocześnie wierzę że wszystko dobrze się zakończy.

2016-03-08 20:56

Będziemy trzymać kciuki. Jak urodzisz to daj nam znać co lekarze postanowili.