Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Grypa żołądkowa

Data utworzenia : 2016-02-05 08:24 | Ostatni komentarz 2023-07-30 00:07

Bealia

6666 Odsłony
160 Komentarze

Jak w tytule niestety zlapalam tzw jeltowke od mojej coreczki a jestem aktualnie w 30 tygodniu ciazy czy to moze zaszkodzic dziecku w brzuszku jak sie leczyc? Ktoras z mam przechodzila przez to bedac w ciazy?

2023-07-30 00:07

Aniss ale powiem Ci, że przy tym ostatnim porodzie miałam butelkę z filtrem potem na oddział i jak wpiłam zawartość raz to prosiłam męża by przywiózł zwykłą wodę butelkową, jakoś mi nie pasowało pić z tej butelki z filtrem. Ale jak była pandemia to z niej korzystałam po 2 porodzie i wtedy było ok :p

 

No tka, ten trzeci poród taki chyba najbardziej świadomy był. Szybki ale też mała była mniejsza niż synowie, więc szło sprawniej a ja przy wydychaniu czułam jak schodzi niżej, no zupełnie inne odczucia niż przy 1 i 2 porodzie choć też wrzeszczałam z bólu ale jednak krócej :p

2023-07-26 14:59

Ewcia to 3 poród najlepiej wspominasz? szybko mała sie spieszyła;) 

ale z tym porodem to jak widac za każdym razem nie pewność czy to oby na pewno już;) 

co do torby to fakt mama barzdeij doświadczona to wie co jest najbardziej potrzebne;) a co mozńa sobie odpuścic, ja rodzac drugi raz też pakowałam torbe i zastanawiałam sei czy aby czegoś nie brakuje;) ściagnełam kilka list wyprawkowych i skreslałam co uznawałam za zbędne a dopisywałam co priorytetowe;) dużo czytałam na forum co dziewczyny tutaj pisza co im najlepiej sie sprawdzało i było potrzebne ;) chociażby butelki z filtrem;) ja zabrała bym wode butelkowaną a tu lepsze rozwiazanie jedna butelka z filtrem;)

 

2023-07-26 00:42

Oj ja też w pierwszej to miałam tyle niepotrzebnych rzeczy do szpitala... do drugiej połowę mniej a do trzeciej to w ogóle kilka razy do torby zaglądałam bo mówię co tak tego mało, na pewno coś jeszcze trzeba zabrać :p

 

Justyś ja się tak w każdej ciąży bałam czy poznam, że to już a najbardziej w trzeciej :p Bo dwie sobie wywoływałam sama a trzecia faktycznie rozkręciła się sama, no chyba, że sprzątanie i duże ilości wody pomogły, ale już bez koktajlu położnej. I w sumie jechaliśmy już do szpitala a ja dalej nie byłam przekonana czy to jest to :p godzinę później mała była z nami :)

2023-07-21 08:50

Anabanana w pierwszej ciąży to niestety tak jest, że nie wiadomo co się przyda i na co postawić:D 

2023-07-12 12:04

ja w 1 ciazy to 34989283 razy torbe przepakowywalalm :D

i co ja za glupoty kupowalam wyprawkowe to hit :D

2023-07-10 08:50

Ja miałam.pododbnie w 2 ciąży.. w pierwszej miałam wszystko wcześniej ogarnięte..  ale to przez szykowanie pokoju dziecka który był malowany w 8 miesiącu..  chociaż torbę całkowicie uzupełniłam tydzień przed porodem.. Teraz zrobiłabym wszystko dużo wcześniej..  albo tak tylko wydaje mi się.. niespakowana torba to jednak niepotrzebny stres kiedy coś dzieje sie..

2023-07-06 12:53

u mnie końcówka ciązy to pamietam że szybkie ogarnianie wyprawki pranie prasowanie i ledwo spakowana walizka i wyjazd na szpital;D  

2023-07-06 09:27

Ja to spokojnie czekałam do rozwiązania;) trochę stresowałam się zastanawiając się kiedy dostanę skurczy i czy będę wiedziała,  że już rodze ;) głównie podczas pierwszego porodu ;)