Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

bóle, jakby skurcze w ciąży

Data utworzenia : 2015-12-15 23:43 | Ostatni komentarz 2015-12-25 10:45

mamaKasia

2300 Odsłony
21 Komentarze

Hej, ostatnio kłuje mnie w brzuchu, w różnych miejscach, raz przy żebrach raz przy jajnikach. Nie jest to ból przewlekły, kłuje jak skurcz, łapie i po chwili puszcza, czasami kilka razy pod rząd. Jestem w 17 tc, myślicie, że powinnam udać się z tym do lekarza, czy to normalne? Nie mam żadnych innych niepokojących objawów, byłam u lekarza pod koniec listopada i wyniki miałam w porządku.

2015-12-25 10:45

ja uważam że każDy niepokojący ból trzeba skonsultować z lekarzem ! I Ty będziesz spokojniejsza :D

2015-12-22 18:27

Dlatego warto sie upewnic niz sie zamartwiac

2015-12-22 15:30

Właśnie idąc do szpitala nie przeczytalam ani słowa na ten temat tylko zapytalam mamy czy myśli żeby pojechać:) biorę luteine dopochwowo i na wszelki wypadek kupilam witaminy, w których jest duza dawka magnezu i do tej pory skurcze nie wróciły i macica mieciutka:) teraz jestem dużo spokojniejsza. Pierwsza ciąża dla mnie to wiele zagadek i zmartwień, zwlaszcza kiedy się nie wie co jak powinno się odczuwać :p

2015-12-20 16:09

MamaKasia idąc do lekarza nie przyznawaj się ze czytasz co kolwiek w internecie oni tego nie lubią wiem to z doświadczenia jak się przyznałam ze wyczytałam, to i owo na necie to lekarz potraktował mnie niezbyt miło i z góry. A nie znam osoby która by się w dzisiejszych czasach nie sugerował netem i różnymi poradami wiadomo internet nie leczy ale można się dowiedzieć wiele pożytecznych i przydatnych porad

2015-12-20 13:32

Dokładnie, ważnie że z maleństwem wszystko dobrze :) lepiej panikować w takiej sytuacji czyli dmuchać na zimne niż potem płakać.

2015-12-19 09:54

niech zbadaja dobrze zrobilas w szpitalu nic Ci nie bedzie a spokojniejsza Ty bedziesz wazne ze z dzidziusiem dobrze zdrowka :*

2015-12-18 14:49

MamaKasia dobrze, że tego nie zlekcewazylas . Obserwacja lekarza nie zaszkodzi a jak będzie taka potrzeba to pomoże. Trzymaj się ! Wazne , że te skurcze nie wpływają na dziecko

2015-12-18 13:16

Lepiej się przebadać niż się martwić. Najważniejsze że z dzidziusiem w porządku.