Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2199 Wątki)

mdłości po kwiasie foliowym i witaminach

Data utworzenia : 2015-12-13 08:15 | Ostatni komentarz 2015-12-15 14:29

basiadzw

3674 Odsłony
6 Komentarze

drogie mamy, chciałam dowiedzieć się czy któraś miała taki sam problem jak ja. chodzi o to że jak brała sa kwas foliowy na początku, najchetniej bym spała, wymiotowałam, mało co mogłam jeść. Teraz mam juz witaminy ale czuje sie tak samo :( w pierwszej ciazy tak nie miałam. Nie wiem moze jeszcze powinnam poczekać do konca 3 miesiaca czyli jakies 3 tygodnie? kończą mi sie pomysły co jeść, co robić. Ciezko mam zrobić obiad, pomyć naczynia, czy zrobić ogólne porządki. Nie mówiąc o swiątecznych ;(

2015-12-15 14:29

Tak jak dziewczyny radzą spróbuj zmiany witamin, ja byłam bardzo zadowolona z Prenatalu i szczerze polecam. Kwas foliowy brałam jakiś byle jaki najtańszy kupiony chyba w rossmanie i nie miałam żadnych dolegliwości po nim,

2015-12-13 21:03

każda kobieta zazwyczaj bierze kwas foliowy, bo w warzywach jest go po prostu za mało, a zapotrzebowanie jest bardzo duże

2015-12-13 18:54

W niektórych zielonych warzywach jest dużo kwasu foliowego mozna by skonsultować to z lekarzem. Lub inny kwas foliowy niech ci lekarz przepisze tak jak piszą dziewczyny... warto spróbować bo jak wiemy kwas foliowy jest niezbędny w ciazy

2015-12-13 17:11

Zmień kwas albo na inną firme lub witaminy dla kobiet w ciąży. Skład jest różny , myślę, że zmiana powinna złagodzić objawy. Ewentualnie dostarcz naturalnie kwasu foliowego organizmowi. Będzie on lepiej przyswajalny przez organizm.

2015-12-13 12:49

tak, ja tak miałam, pani ginekolog na pierwszej wizycie przepisała mi kwas foliowy i brałam tylko tydzień, bo było mi po nim strasznie niedobrze i chciało mi się wymiotować niemiłosiernie. Odstawiłam kwas foliowy i brałam Vitaminer Prenatal. Przeszło. Jeśli jest Ci niedobrze to spróbuj herbaty imbirowej, albo jakiejś z dodatkiem imbiru albo krakersy :)

2015-12-13 12:44

Może być że witaminy Ci nie służą i to taki "skutek uboczny" może spróbuj z inną firmą? Ja miałam straszne wzdęcia po witaminach tylko jednej firmy,odbijało mi się ciągle i miałam ochotę wymiotować,zmieniłam firmę i przeszło. Choć może być tak że masz w ogranizmie wystarczającą ilość witamin i orgaznim sygnalizuje,że już dość i że póki co mu starczy tyle ile jest :) Witaminy w tabletkach są najsłabiej przyswajalne i na Twoim miejscu bym starała się zdrowiej jeść i zobaczyła jak się wtedy będę czuła. Albo zmienić firmę :)