Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Kiedy zacząć się pakować?

Data utworzenia : 2015-10-23 11:27 | Ostatni komentarz 2015-11-03 14:03

mlodamamaxx

3467 Odsłony
46 Komentarze

Dziewczyny, kiedy Waszym zdaniem jest najlepszy czas by spakować się do szpitala? Ile czasu przed porodem? Co ze sobą zabrać? Co przyda się mi i dziecku? Piszcie jakie macie doświadczenie w tym temacie.

2015-11-03 14:03

Drogie Mamy, żeby utrzymać przejrzystość na forum, kierujemy dyskusję do istniejącego wątku http://lovi.pl/pl/forum/1/72/1. Ten zamykamy.

2015-11-03 12:40

Dokładnie Lanka i jakoś lecie temat dalej inny ;) Marta moment myślę dobry choć i tak dużo razy torbę się przerzucić jeszcze coś wyjmie doda :) dla spokoju rzeczy dla malenstwa mogą być spakowane wcześniej a z nami to jest tak że nie możemy się zdecydować czy ta koszula czy inna. Chyba że tylko ja taka nie zdecydowana :/

2015-11-03 12:25

Najlepiej spakować się w 36 tc. A do szpitala należy zabrać : Dla dziecka: 3 pajacyki, 4 bawełniane kaftaniki, 2 bawełniane cienkie czapeczki, sweterek, skarpetki, niedrapki, pieluchy tetrowe, pampersy, nawilżane chusteczki, krem, ręcznik z kapturkiem, spirytus do pępka, gaziki, oliwka, miękka szczotka do włosó, zasypka, butelka do karmienia Dla Ciebie: Dokumenty, coś do jedzenia, woda, akcesoria higieniczne(szampon, odżywka, mydło, pasta itd), ręcznik, podkłady poporodowe, wkładki laktacyjna, papier toaletowy, maszynka do golenia, majtki poporodowe, stanik laktacyjny, kapcie pod prysznic i zwykle, szlafrok, 2 koszule nocne, skarpety, luźne ciuchy na wyjście do domu, ładowarka, aparat, kubek, sztućce, pieniądze, poduszka, laktator. :) Chyba wszystko

2015-11-03 12:14

Sama jeszcze mam problem z tymi wątkami czasami ktoś coś napisze i już pójdzie dalej tak jak z tą listą do szpitala :)

2015-11-03 12:02

Miło jest gościć nowe mamy :) jak najwięcej każda dyskusja jest cena tyko tematy już istnieją to po co nowe te same robić czy mieszać w innym wątku ć :) nikogo nie chce urazić i posadzić o zamieszanie :D Artan podała właściwy wątek link wyżej :)

2015-11-03 11:41

AmiAga bardzo przepraszam za zamieszanie na forum, bo z tego co rozumiem zamieszanie robi się przez nowe mamy. Jest to może spowodowane tym, że niestety ale nie mogłam znaleźć żadnych wątków. Gdy coś wpisywałam w wyszukiwarce nic mi nie wyszukało. Teraz już wyszukuje więc postaram się nie robić zamieszania na forum ;) pozdrawiam

2015-11-03 08:07

Trochę faktycznie się zrobił bałagan z wątkami :( i same się do tego przyczyniamy z nowymi mamami.... :/ Te szpitalne listy są według mnie bardzo ograniczone i mi sie przydało więcej rzeczy :)

2015-11-03 08:04

Na stronie szpitala w którym rodzilam była podana lista rzeczy wymaganych , dolozylam do tego kilka rzeczy z listy z forum i takim sposobem miałam wszystko. Pomyślę nad drugą torbą tym razem dla dziecka