Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

Zabiegi chirurgiczne w ciąży

Data utworzenia : 2015-09-09 09:53 | Ostatni komentarz 2015-09-09 10:01

25caramel04

1623 Odsłony
1 Komentarze

Mam mieszane uczucia w związku z zabiegami chirurgicznymi w ciąży...Może krótko opowiem... Zrobił mi się ropień w pachwinie na ponad 2cm na 2cm wypełniony ropą, krwią ... poprzez zapalenie mieszka włosowatego... spuchłam... nie umiałam spać w nocy, chodzić... normalnie funkcjonować... ból przeogromny ... nie do opisania... zdecydowałam się na wyjazd na pogotowie .... najpierw konsultacja z chirurgiem a potem ginekolog... miałam to nakłuwane niestety na żywca gdyż nie chcieli mi dać żadnego znieczulenia ze względu na maleństwo...dostałam antybiotyk ospomax oraz maść do smarowania z antybiotykiem... chodzę cały czas na kontrolę oraz czekam na wyniki, gdyż pobrano mi próbkę do badania na posiew... trochę się tym martwię...jakie mogą być tego konsekwencje...

2015-09-09 10:01

Hmmm post nadaję się bardziej do działu Ciąża i poród. Wtedy byłby większy odzew bo położne jak i inne użytkowniczki nie zawsze zaglądaja na Pogaduchy :) Znam przypadek nieco inny niż Twój ale zabieg chirurgiczny ta osoba miała wykonany w 30 tygodniu ciąży i to na narządzie rodnym.Wszystko ok,dziecko i mama mają się dobrze.Zaufaj lekarzom jeżeli sugerują zabieg to wiedzą co robią i zrobią wszystko abyście byli bezpieczni :)