Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wisiorki ciążowe bola.

Data utworzenia : 2015-05-06 13:32 | Ostatni komentarz 2015-05-19 11:48

Magda.Socha

3025 Odsłony
18 Komentarze

Dowiedziałam się o istnieniu wisiorków ciążowych bola, które mają kształt kuli, w środku której znajduje się cichutki dzwoneczek. Dziecko podobno przyzwyczaja się do dźwięku dzwoneczka, który po narodzinach działa na nie uspokajająco. Poza tym bardzo fajnie wygląda;-) Czy któraś z Was ma lub miała taki dzwoneczek? Co o nim sądzicie?

2015-05-06 22:35

Podobnie jak poprzedniczka mysle ze to zbędny gadzet i niepotrzebny wydatek. Wg mnie najbardziej uspokajająco na dziecka będzie dzialal glos rodzicow i ich dotyk. Nic nie zastapi noszenia tulenia i gaworzenia do dziecka. Mysle ze jeśli dziecko zacznie plakac to nie wiem czy dzwoneczek je uspokoi ale wiem na pewno ze twój glos czy partnera i tulenia na pewno się sprawdzi. Jeśli stać Cie na taki bajer to możesz to wyprobowac i daj nam znac czy działa :)

2015-05-06 16:31

Moim zdaniem, jest to nie potrzebny wydatek i gadżet. Może są i ładne, ale po co wydawać pieniądze na cos co można mieć za darmo? Bo taki sam efekt daje puszczanie dziecku codziennie melodyjki z karuzeli, kołysanki, czy innej spokojnej melodii. A to nic nas nie kosztuję. Dźwięk jest zapamiętywany przez maluszka a po urodzeniu ma kojący i relaksujący wpływ - który sprawi, że nasz bobas będzie spokojniejszy i poczuje sie bezpiecznie. Myślę, że to kolejny chwyt aby naciągnąć kobiety ciężarne i uszczuplać ich portfele. Poza tym ja bym się czuła jak baranek na łące, jakbym miała tak chodzić i non stop dzwonić. No ale każdy ma swoje zdanie. Ja nie widzę w tych wisiorkach nic ciekawego:)