Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wisiorki ciążowe bola.

Data utworzenia : 2015-05-06 13:32 | Ostatni komentarz 2015-05-19 11:48

Magda.Socha

3026 Odsłony
18 Komentarze

Dowiedziałam się o istnieniu wisiorków ciążowych bola, które mają kształt kuli, w środku której znajduje się cichutki dzwoneczek. Dziecko podobno przyzwyczaja się do dźwięku dzwoneczka, który po narodzinach działa na nie uspokajająco. Poza tym bardzo fajnie wygląda;-) Czy któraś z Was ma lub miała taki dzwoneczek? Co o nim sądzicie?

2015-05-19 11:48

Najlepszy jest też nasz głos i nasza bliskość.

2015-05-18 08:40

Nie spotkałam się jeszcze, kreatywność ludzka nie ma granic:) Przytulanie jest najlepszym pocieszenie. Już bardziej niż ten dzwonek przekonuje mnie miś z bijącym sercem czy tzw. szumiś

2015-05-18 07:08

Hmmm ludzie potrafią wiele wymyśleć zeby zarobić. Ja jestem jednak zdania, że najpiękniejszym dźwiękiem dla dziecka w lonie matki jak tez poza nim jest dźwięk bijącego serca, ktore potrafi zdziałać cuda. Nie ma nic bardziej przyjemniejszego jak trzymanie dziecka w ramionach, ktore wsłuchuje sie w znana mu melodie, która wystukuje bijace serce matki.

2015-05-17 23:37

Dokładnie, jak krowa na pastwisku. Zresztą po co dziecko ma się przyzwyczajać do dźwięku dzwonka? Ważniejsze dla jego rozwoju jest słuchanie głosu mamy i taty, niż jakiegoś dzwoneczka. Może od razu gwizdek kupić i se pogwizdywać, żeby dziecko od małego przyzwyczajać do dyscypliny :P

2015-05-17 21:42

Nie słyszałam o takim dzwoneczki i osobiście nie kupiła bym takiego gadżetu, jak bym taki dostała to jakoś wątpię żebym to nosiła. Miała bym dzwonić jak krówka na pastwisku :) Nie dziękuję,ja małemu włączyłam kolysanke na tablecie i też spał później lubił jak grała jakaś muzyka. Ja sama jako dziecko zasypialam przy radiu

2015-05-17 21:17

Tak hirudo, raczej w teorii...

2015-05-11 20:05

Aby zarobić pełno rzeczy przedsiębiorcy wymyślą. Można zakupić taki gadżet, ale dla kogoś, jako prezent prędzej. Prócz tego, że byłby ładny, to miałby w teorii jakieś zastosowanie.

2015-05-11 19:24

Oj zbędny gadżet, szkoda pieniążków. Moja dzidzia uspokajała się słysząc mój głos, a w czasie kolek działała suszarka, której dźwięk przypomina dziecku szum przepływu krwi w łonie matki.