Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

SEX w ciąży jak to jest ...

Data utworzenia : 2015-03-07 22:51 | Ostatni komentarz 2015-09-08 13:44

KATARZYNA.MAJEWSKA

24163 Odsłony
42 Komentarze

Moje Drogie Panie :-) Ciekawa jestem czy sex w ciąży sprawia Wam przyjemność i czy często macie na niego ochotę, bo ja z moim mężem kochamy się często, ale powiem Wam szczerze, że nie mam jakiś niesamowitych doznań, więc słuchając nie których kobiet, że sex w ciąży jest mega boski i kojarzy się z nowymi doznaniami to ja takich nie odczułam, jak to jest u Was, a może macie jakieś swoje sposoby mamuśki! ;-) Pozdrawiam

2015-09-08 13:44

Ami w 100% się zgadzam. To naturalne, że panowie się boją o maleństwo. Pomysł ze wspólna wizyta u gnia jest świetny, lekarzowi partner powinien zaufać :) Czasem wystarczy poszukać w poradnikach dogodnych dla ciężarnych póz i podsunąć je partnerowi, niech sam się przekona w jakich pozycjach będzie wygodnie i bezpiecznie. Nie zaszkodzi też trochę pobiegać na golasa po domu (tylko się nie przeziębcie :) niech facet ma okazję się oswoić z naszymi krągłościami i nowym ciałem :)

2015-09-08 11:57

Anna i Kiarala jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań medycznych to szkoda żebyście rezygniwaku z takiej przyjemności bliskości z partnerami. Dobrym wyjściem jest pomysł zabrania drugiej połowy na wizytę gdzie to lekarx wyjaśni uspokoi i tym samym mężowie/ partnerzy dadzą się unieść tej chwili. Szkodą rezygnować, zbliżenia w ciąży dają spokój radość i poprawę samopoczucia :-) nawet jeśli nie doprowadza do orgazmu to i tak tska bliskość jest ważna. Heh lepiej teraz znajsc na to czas niż po porodzie gdzie to czasami po ciężkim dniu i nie przrspanej nocy po prostu się nie chce czy nie ma nawet sił.... :-/

2015-09-07 22:41

Kiarala znam ten ból :/ Mój mąż również się boi że coś się stanie i rzadko się kochamy aż czasami sobie nie umiem przypomnieć kiedy to ostatni raz było :/

2015-09-07 22:32

Ja miałam ochotę na seks, ale mój mąż się bał pomimo zapewnień lekarza, że można :). Udało nam się kilka razy i powiem szczerze, że seks był równie udany jak przed ciążą, nie odczułam jakiejś szczególnej różnicy, dziecko też nie dawało znaków, że coś się jej nie podoba, czy szczególnie podoba :).

2015-09-07 21:43

Seks to podobno przyjemne kołysanie dla malucha :) mój zazwyczaj po stosunku był spokojny ale i zdarzało się tak,że wariował :) chyba go rodzice obudzili i stąd takie nerwowe wierzganie. Ale czasem delikatnie się poruszał po wszystkim tak jakby układał się do snu :)

2015-09-07 20:35

Chłopak się ze mnie śmieje, że nie mam o co pytać :) A ja na prawdę byłam ciekawa, ogólnie często łapie się na tym, że zastanawiam się co w danej chwili może robić i czuć dzieciątko :)

2015-09-07 20:33

Maleństwo podczas sexu odczuwa właśnie takie kołysanki jak podczas wykonywania innych czynności chodzenie sprzątanie lubi te nasze ruchy to akurat wtedy sobie śpi. Pozycję myślę każda para tak dobiera żeby było przyjemnie i nie zakłócać tym maleństwu jego komfortu w brzuchu. Aggi to ja bym się nie martwila że będą dziecku to przeszkadzać i tym samym zacznie sygnalizowac ruchami.

2015-09-07 17:06

Aggi teraz mi ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo mam już 5-miesięcznego synka i nie pamiętam dokładnie jak to było. Z tego co sobie przypominam to podczas stosunku nie czułam ruchów dziecka. Po raczej też nie, więc widocznie nasz seks ukołysał go do snu. ;)