Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

problemy po porodzie.

Data utworzenia : 2014-10-08 12:24 | Ostatni komentarz 2014-10-18 21:51

D.Sypianska

6976 Odsłony
51 Komentarze

Witam drogie mamy! Mam problem ponieważ jestem po porodzie 5 miesięcy i strasznie boję się chodzić do ginekologa po cesarce. Byłam raz na kontroli (badanie bolało) okazało się, ze mam nadzerke oraz wywiniecie błony macicy. Jak usłyszałam co lekarz będzie mi robił na następnej wizycie to nie poszłam. Od niedawna boli mnie brzuch. Czy może któraś miała podobną sytuację i opowie co miała robione i czy boli? Bo strasznie się boję pójść do lekarza. Chodź wiem,że powinnam.

2014-10-08 12:52

Ja miałam wypalana nadżerkę i nie bolało mnie praktycznie wcale. Nie wiem czy do ugryzienia komara mogę to porównać. Natomiast nieracjonalny strach może spowodować bardzo realne zagrożenie Twojego zdrowia, więc jeśli sama nie masz siły i się boisz poproś męża, mamę, siostrę lub koleżankę żeby ktoś Cię tam zaprowadził. Możesz również zapytać o możliwość otrzymania znieczulenia.

2014-10-08 12:38

Tak wiem,ale ten strach jest silniejszy. Tak strasznie się boję. Czytałam trochę o tym i nadzerke należy wypalić. Niektóre kobiety mówią że to strasznie boli inne zaś ze w ogóle. A jak tak się boję bólu po porodzie.

2014-10-08 12:28

Nie miałam takiej sytuacji, ale lepiej iść wcześniej niż jak będzie już za późno. Na prawdę radzę się udac do ginekologa. Ból da się wytrzymać, przecież zdrowie jest najważniejsze.